5 "Fashion Wins & Gins" Australijos "Bachelorette" premjera

Anonim

Nors jums gali būti fiziškai priverstas žiūrėti "The Bachelorette" premjerą vakarinėje parodoje - tai rodo, kad 14 (labai) Aussie vaikinai pretenduoja į vieno niūrinto, pasiruošusio susimaišymo Samantha Frost širdį - turi ką nors iš jo išgirsti - žinoma, stiliaus ir pažinčių.

Kadangi tai buvo pirmasis epizodas išdidžiai nesenstančiose serijose - įtraukiant pirmą susitikimą su puikiu "Miss Frost" - šie penkių stilių pamokos būdingi pirmosioms datas. Kaip mes matėme praėjusią naktį, pradėkite klaidingai, ir tai viskas žemyn iš ten.

# 1 atvyksta jau apsirengęs

Praleidus dalį apie faktinį susitikimą su Samu ant šaligatvio, esančio už prabangios rūmų (kur vakarėlis turėjo pasinerti į naktį), atvyko vienas dalyvis - nemokamas limuzinas, jo namuose - ne tik džinsai, raciniai sportiniai bateliai ir marškinėliai.

Žinoma, jis turėjo savo kostiumą - erm, vis dar į kostiumo maišą - su planais pakeisti viduje. Tačiau šiuo etapu, jo prakaito gatvės drabužius jau snuffed iš vieno Sam. Ir mes nemanome, kad jo vaizduotojo berniuko žavesio jai sužavėjo.

Nors galbūt buvo baisus skate į jūsų aukštąsias mokyklas formaliai, tai nėra tinkama data. Nei atvyksta netinkamas apsirengimo kodas. Pirmasis įspūdis daromas fiziškai - atskirai. Gaukite tai neteisingai, o jūs, geriausia, būti puikiu pokalbistuotoju, kad išpirktumėte save.

# 2 Venkite tualeto pokalbio

Kalbėdamas apie išsaugojimą, stebėkite savo žodžius. Kai kurie vaikinai neleidžia slysti, o tušti anekdotai, nešvarūs, žodiniai žodžiai, nukritę ant grindų tiesiai prieš prastą seną Samą.

"Dabar aš supakuoju jį!", Vienas iš pernelyg sąžiningas chapas Samui pareiškia, kad jo lūpos ganosi jos skruosto. Kitas, smilkytuvu priduria: "Išeinant iš limuzino aš buvau visiškai nepatyręs". Too. Daug.

Moteris nėra tavo draugas, todėl su ja nesikalbėk kaip su vienu iš berniukų. Ypač pirmajame susitikime. Nepažįstami žmonės - jūs neturite tokio požiūrio į bendravimą savo santykiuose, tačiau, kuris ateina, žiūrėdamas ir gerai pažindamas vienas kitą. Tai artimas, kad tada (galb) leidžia bet kokias tualeto nuorodas juoktis.

# 3 pasakyti ne naujienas

Čia buvo daugybė mados stilius ir stiliaus "no-no" "Sam". Pradėkime nuo naujoviškų lanko šakų - tuos didelius, diskelių tipus, kurie ateina ryškiai raudonai ir dar ryškesni balti polka taškai. Kitas.

Blingo žiedai. Nors mes esame didžiuliai vyrų juvelyrinių dirbinių gerbėjai, dėvintys naujoviškumą, trikdžių žiedai, kurie nėra klasikiniai (tiražas ar plokšti juostos) su kostiuma, atrodo pigūs ir bjauriai. Ypač, kai jūsų dienos metu atkreipiamas dėmesys į juos, rankomis žaidžiant kvailas partijos gudrybes.

Galiausiai, naujoviški augintiniai. Taip, tuo atveju, jei praleidote tai, vienas vaikinas atvedė savo namuko pelėdą, kad parodytų bachelorette. Tai galėjo netyčia baigtis. Palikite gyvūnus namuose. Kaip ir vaikai, jie yra nenuspėjami, ypač gražių mergaičių.

# 4 Plaukai yra viskas

"The Bachelorette" dar kartą priminė mums, kaip labai svarbūs plaukai yra jūsų geriausiose, išryškinant tiek šiek tiek ištiesusius, tiek geliuotus špagatus. Kai kada susitinkate pirmą kartą.

Tai gali būti tavo dalykas, kad užfiksuotų ilgas, rausvas spyruokles, todėl palikite jiems au naturel, kai dėvite kostiumą - atsisakoma GHD, primenama dėl to, kad jūsų data naudojo tą patį plaukų lyginimo prietaisą ruošiantis nakčiai. Priešingu atveju kaklaraiščius ilgus plaukus atgal į tvarkingą žmogaus kukulį švaraus šukuosenos su kostiumu.

Nakčiai teigiamas plaukus buvo vienas apyrankių dalyvis. Žinoma, jis buvo plikęs. Bet skustuvo aštrus skustuvas į galvos odą nulūžė su bet kokiomis nepatogiai atsitraukiančiomis linijomis arba pleistru. Ir tai davė labai vyrišką šukuoseną, kuri puikiai važiuoja jo kostiumu.

# 5 Būti tyliai įsitikinęs

Paskutinė pamoka apima pokalbį. Ir laukiu tavęs. Visą naktį Sam pakvietė skirtingus "D & M" vaikinus į sodą, kad geriau susipažintų su kiekvienu. Netrukus buvo sukurtas "bro kodas", o tai reiškia, kad negalima tiesiog pereiti ir nutraukti pokalbio porą, nebent Sam tai pasakė, "obv".

Pernelyg įsitikinęs modelis varžėsi per Samą ir dar vieną, kad pavogtų savo meilę. Tačiau judėjimo socialinė vulgracija buvo nepatogi, o Samas buvo "WT". "Kaip modelis pakelia savo kelią į pokalbį. Tai daugiausia išsivystė į modelį, apie kurį kalbama, gerai, tai yra modelis, o ne apie Samą.

Pasitikėjimas yra raktas. Tačiau naudokitės taip, kad matytumėte savo datą, norėtumėte susipažinti su jumis. Kai kalbate, vadovaudamiesi klausimais, pirmiausia susipažinkite su savo data.

Pokalbistai yra tyliai įsitikinę savo sugebėjimu naglėti vieną kartą kalbėdami (naudojant subtilų humorą ir švelnų savęs atsisakymą). Ir vaikinai, tobulinantys visus, gavo rožių - pirmiausia, antrą savaitę, suteikiant daug laiko daugiau pokalbių. Ir kiti dalykai.

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą