5 pagrindiniai aštrūs kvapai vyrams

Anonim

Šilta, viliojanti ir egzotiška, yra kažkas ypatingo apie aštrus odą. Renkantis savo parašo kvapą, nepamirškite, kad aštrūs kvapai stiprėja, tuo ilgiau jie lieka jūsų kūne. Pagalvokite, kad dėvėti aštrus kvapus, pavyzdžiui, geriant raudonąjį vyną. Jūs negalėsite atidaryti butelio ir iš karto supilkite į stiklinę; leiskite jam pirmiausia kvėpuoti, pasiekite savo viršūnę, tada mėgaukitės. Tas pats pasakytina apie geriausius aštrus odos odos vyrus.

Amouage Ciel Pour Homme

"Ciel Pour Homme" jau dabar yra šiek tiek daugiau kaip dešimtmetė, laimėję gerbėjus su savo egzotišku levandos, lelijos, slėnio, bergamočių ir rožių viršūnių mišiniu su vidutiniškais muskuso, cinamono, persiko, jazmino ir kardamono mišiniais, ir Sandaļmedžio, patchouli, vetiverio, smilkalinuko ir kedro pagrindinės pastabos. Kaip ir visos Omane pagamintos Amouage kvapiosios medžiagos, tai įkvėpimas iš turtingo ir spalvingo savo kilmės šalies paveldo.

PIRKTI

Comme Des Garçons Blue Encens


2013 m. Vasarą "Comme Des Garçons" pradėjo trijų dalių "mėlyną" kvapiųjų medžiagų seriją. "Blue Encens" yra dūminis, aštraus vienas krūmas. Švelnus mistinio smilkalų ir susmulkintų artemizijų sujungimas sumaišomas su šaltomis prieskonių (indų kardamono, juodųjų pipirų, cinamono) mišiniu. Šiltas, šviežias, tačiau ugningas, "Blue Encens" yra puikus, išsiųstas žmogui, kuris mėgsta prieštaravimus.

PIRKTI

Tom Ford Noir


Tomas Ford įžengia į giliai seksualinę teritoriją su "Noir", kvapu, kuris yra viena iš sudėtingiausių ir vienos dalies slapto paslaptingo žmogaus. Viršutinės pastabos: bergamotis, verbena, kmynas, rožinė pipirai ir violetinė. Juodieji pipirai, muskato riešutai, Toskanos vainikas, geraminas ir bulgarų rožė sudaro vidurį, o pagrindinės pastabos - opoponaksas, gintaras, indoneziečių pačulys, vetiveris, civet ir vanilės inkaras.

PIRKTI

Dolce & Gabbana The One


"The One" buvo sukurtas taip, kad būtų puikus "Dolce & Gabbana" žmogaus atspindys: charizmatiškas ir viliojantis, elegantiškas ir rafinuotas, "grab-life-by-the-ragus", kuris niekada nepastebi. Sukurtas pagal perfumerą Olivier Polge, "The One" yra jausmingas, aštrus kvapas, kuris derina tabaką su rafinuotomis bazinėmis kardamono, imbiero, kedro medžių ir citrusinių vaisių derinių pastabomis.

PIRKTI

Richard Nicoll šeši kvapai "Nicoll 17"


Kiekvienais metais "Six Scents" iniciatyva susideda iš skirtingos dizainerių ir perfumerų grupės, kuriam sukurtos šešios ribotos apimties kvepalų. Richard Nicoll Nicoll 17 yra paprastas minimalistas, išsiųstas su Florencijos pankolio, pankolio žiedadulkių, egzotinių juodųjų bazilikų, baltųjų Airijos žiedlapių, kmynų sėklų, saldžiųjų oranžiškų Tarocco, angeliko šaknų, pietų magnolijos ir ankstyvųjų vasarinių pievų pumpurų pastabomis.

PIRKTI

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Will Arnett, Rami Malek ir Justin Bieber

Kaip apsipirkti "Business Casual" ir turėti savo "Smart Office" stilių

Chadwick Boseman pavogs tavo žmoną savo raudonu kilimu drabuziu

Jaredas Letas, Lewisas Hamiltonas ir Jasonas Derulas yra šios savaitės geriausiai apsirengęs vyrai