5 Essential odos kvapiosios medžiagos vyrams

Anonim

Odos kvapiosios medžiagos yra keistas paradoksas. Kvepalai iš pradžių dirbo su meistrais, kad užkimštų nemalonų odų, naudojamų pirštinėms, batai ir kitos odos gaminiai, kvapą. Šiomis dienomis oda yra pats kvapas. Odos kvapai gali būti riebi, pyraginiai, dūminiai, aštrūs, vaisiniai ir net gėlių. Neįtikėtinai universalus odos kvapas yra geras pasirinkimas tiems, kurie nori, kad tuo pačiu metu būtų ir kvapas.

Memoir Man / Amouage

"Perfume" Karine Vinchon sukūrė "Amouage" memuarą aplink centrinę absento užrašą. Medžio ir odos kvepalų kvepalai atitinka standartinę levandos ir okožemio sulietą ir sumaišoma su baziliku ir mėtų. Mielių, smilkalų ir rožių šerdies pastabos laikomasi lengvesnių viršutinių pastabų. Pagrinde yra lygios, turtingos gintaro, vanilės, tabako ir odos pastabos.

PIRKTI

"Colonia" odos "Eau de Cologne Concentrée / Acqua di Parma"

"ColoniaLeather Eau de Cologne Concentrée" tapo naujausiu "Ingredient Collection" nariu 2014 m. Gegužę. "Acqua di Parma" apibūdina kvepalą kaip "originalų kūrinį, sukurtą netradicinio šviežumo derinant iš originalių kvapų" Colonia "citrusinių lapų ir turtingų jausmingų aromatinių atspalvių oda ". Jo pastabose yra apelsinų, kalkių, rožių ir smulkių grūdų, o po to - iš Paragvajaus odos, kedro ir gvajakinės medienos.

PIRKTI

Toskanos oda / Tom Fordas

2007 m. "Tom Ford" surinktos "Private Blend" kolekcijos 12 deparfumų buvo skirtos naudoti vieni ar kartu su kitais. "Toskanos odos" mišiniai - tai šafrano, aviečių ir čiobrelių viršutinės pastabos, kuriose yra vidutinis olibanumo užrašai ir žydintis jasminas. Oda, juoda zomša ir gintaro medis suteikia kvapui sudėtingumą ir turtingumą, kai kurie yra įsitikinę, kad kvapai būna panašūs į kokainą.

PIRKTI

Accord Oud / Byredo

Oudas paminėtas viename iš seniausių pasaulyje rašytų tekstų - sanskrito vėjų iš Indijos - yra tradicinis smilkalų ir kvepalų ingredientas. "Byredo" rankose tai tampa "Accord Oud" - vyrų kvapas, kuris sujungia agarą su šviežia odos spalva, blondine miškai, šafranas, cinamonas ir juoda slyva. Kitos pastabos: pačiuliai, gervuogės, romas, ramunėlė ir miltelinis muskusas.

PIRKTI

Le Parfum De Therese / Frederic Malle

Edmond Roudnitska sukūrė šį žmonos kvapą 1950-aisiais. Jis liko tik asmeniniam naudojimui tol, kol buvo įkurtas Frederikas Malle, po kurio Teresa sutiko, kad formulė bus naudojama kolekcijoje. "Le Parfum De Therese" atsiranda su mandarinu ir melionu, kurie veda į rožių ir slyvų širdį. Kedras, vetiveris ir odos apdaila nuo kompozicijos.

PIRKTI

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Will Arnett, Rami Malek ir Justin Bieber

Kaip apsipirkti "Business Casual" ir turėti savo "Smart Office" stilių

Chadwick Boseman pavogs tavo žmoną savo raudonu kilimu drabuziu

Jaredas Letas, Lewisas Hamiltonas ir Jasonas Derulas yra šios savaitės geriausiai apsirengęs vyrai