5 pagrindiniai aromatiniai kvapai vyrams

Anonim

Aromatinės kvapiosios medžiagos yra beveik išskirtinai skirtos vyrams, todėl tai yra ypač geras pasirinkimas, jei esate rinkoje neabejotinai vyriškas. Kvapas laikomas "aromatine", kai jis žolelių gamtoje - pagalvokite apie kmyną, šalavijas, rozmariną, levandą ir kitus augalus. Aromatinės kompozicijos dažnai derinamos su citrusinių vaisių ir prieskonių balansu.

Štai keletas iš mūsų mėgstamiausių:

"Donna Karan" degalai vyrams

"Kuro vyrams" įkvėpė Donna Karano vyrukas Steponas Vaissas, kuris buvo įkvėptas laisvės greičiau nusileisti atviru keliu. Kvapas užfiksuoja tą patrauklumą ir jaudulį su citrinų, ananasų ir kadagių populiariausiais pastabomis, baltieji gintaro, gintaro, levandos ir migdolų viduriniosiomis pastabomis ir sandaļmedžio, pačiulių ir muskuso pagrindinėmis pastabomis.

PIRKTI N / N KUĢU VYRAMS

Byredo Parfums sekmadienis Kelnas

"Byredo" sekmadieninis Kelnas - tai medis aromatinis kvapas, kuriame yra kardamono, bergamočių ir žvaigždžių anizų. Širdyje yra gerijaus, smilkalų ir levandų užrašai, o pagrindas sudaro vetyveris, samanos ir pachui. Sekmadienis Kelnas puola balansą tarp šilumos ir saldumo, tarp prieskonių ir žemiškumo, tarp traškumo ir šilumos. Tai energingas, nuotaikos stiprinantis parfumas, puikiai tinka laidback weekend day.

PARDUOTUVĖ sekmadienį COLOGNE

Yves Saint Laurent La Nuit de l'Homme

"Yves Saint Laurent" "La Nuit de L'Homme" butelis pasakoja jausmingą, viliojančią istoriją, sudarytą iš aštrų kardamono, kedro, bergamočių, vetiverio ir kumarino. Kvapas egzistuoja erdvėje tarp prieštaringų dalykų - sudėtingos, bet neskaidrios, gilios ir paslaptingos, bet ryškios ir šviežios, suvaržytos, bet drąsios. Tai puikus, elegantiškas ir vyriškas kvapas su pakuotėmis.

PIRKTI YSL

Aštuoni ir BOB

"Aštuoni" ir "BOB" turi rimtai įspūdingą kilmę, apimančią Prancūzijos Rivjeros, buvusio amerikiečių prezidento John F. Kennedy, poilsį, knygų nelegalų gabenimą, kad vokai nebūtų aptiktų nacių ir specialios šeimos butleris. Tai padarys nuostabų žmogžudystės paslaptį, taip pat pagamins puikią kvapą, pagrįstą retais Čilės aromatiniais augalais, kuriuos galima parinkti tik gruodžio ir sausio mėnesiais.

PIRKTI aštuonias ir BOB

Šeši kvapai serija du: Saulės asilas galia Henrikas Vibskovas

Sunku ignoruoti tokį pavadinimą kaip "Solar Asskey Power". Šeši kvapai: "Series Two" nagrinėja menininko ir gamtos santykius per kvepalų, istorijų, filmų, nuotraukų ir meno rinkinį. Henriko Vibskovo unikaliai įvardyto kvapo spritz yra bergamočių, aromatinių šalavijų, geranijų, pačiulių, samanų, smilkalų ir pušies pastabų. Iš vienos pusės derinys yra šiltas ir medus, o kita - švieži, aromatiniai ir gėlių.

PIRKTI SIX SCENTS

Įdomios Straipsniai

12 Moterys Jūsų mergina nepatvirtins, kad laikotės Instagram - 7 dalis

Kaip suknelė jūsų kūno tipui, kai turite milžiniškus raumenis

Išbandyta ir išbandyta, šie yra geriausi vyriški Kelnas, kvepalai ir kvapai

10 paprastų ir stilingų laikrodžių iki 100 USD