5 švelnūs būdai dėvėti viską juodą (netgi kai karšta)

Anonim

Vyrai mėgsta juodą. Ir taip sako mūsų įpročiai. Pasak "Retail redditted" analitiko, "black" buvo populiariausias moterų drabužių spalvos modelis 2015 m., T. Y. 32% viso drabužių pardavimo. Ir mes matome, kad daugiau moterų eina per juodą maršrutą, atsisakant bet kokios šviesos ar spalvos švarios, minimalios vienos spalvos. Tačiau, žinodamas, kaip dėvėti viską-juodą, yra daugiau nei tiesiog eiti į parduotuves ir kaupti ką nors tamsus.

Iš tiesų jūs galite dėvėti juodą "blogai". Norite, kad karštą vasaros dieną dėvėtumėte balta? Arba galbūt jūs neabejotinai mėgstate japonišką stilių - daugiau Graco Drakulos (ar tas kraujas ar Shiraz yra jūsų vyno stiklinėje?)

Atskleidžiant šiek tiek šviesos į tamsią situaciją, čia yra 5 kietas būdas dėvėti viską juodą. Tada paspauskite skaidrių peržiūrą 20 meno stiliaus elementų, kad gautumėte tokį juodą (errthang) išvaizdą.

#Formali jėga

Visiškai juodoji trijulė grėsmė - marškinėliai, kaklaskarės ir kostiumas - tai tikras būdas išsiskirti ir atrodyti šiuolaikiška jūsų kitą vakarienę. Arba nusipelno išvaizdos per savaitę raudoname kilimėlyje (jei taip atsitiksite, p. Celeb).

Nešioti su lakuotais odiniais Oxfords ir satiny, viršutine atrama, žaisdami su kontrastingomis tekstūromis, pridedant matinį juodą į alyvmedžių sluoksniuotą batą per traškus medvilninius puošmenis ir Tux mohero vilnoje - suteikia subtilią blizgesį. Tinkamiausias, labiau nei bet kada, tinkamas kostiumas turi būti nepriekaištingas; nėra jokios raudonos boutonniere ar kišenės kvadrato atkreipti dėmesį į kitur.

# 2 Euro Chic

Juodas kostiumas yra vyriškos stiliaus štapelis. Deja, jis nepakankamai naudojamas ne darbo valandomis ir partijos sezono metu. Siūlai, visiška juoda prasme (ne tik bliuzo ir baltos korporacinio darbo), turėtų jaustis labiau europietiškos ir šiuolaikiškos. Švarios linijos ir atvira erdvė, veikianti kaip tuščia drobė, skirta aksesuarams: pasakojimo laikrodis, žiedo žiedas arba sidabro kaklo grandinė.

Aušintuose mėnesiuose pažvelkite į vieną iš sezono žaidimų keitiklių - ritinėlio kaklą. Supaprastinti kaklą, pečius ir krūtinę, dirbti kokiu nors metalu (sidabras visada yra vyriškas variantas). Kietas išvaizda yra sluoksniuoju, trumpu pakabu ant jūsų volelių kaklo, arba plunksnų užtrauktuko ant jūsų striukės. Pridėkite sidabro sagties vienuolio batą.

# 3 mod komanda

Visus juodus drabužius eina pragarą už odą ateina savaitgalis. Jodinėjimas su originaliu - baikeriu ar perfecto, komanda, kietas, apipjaustytas striukė per baudos matuoklis, kuris sėdi aukštai ant liemens virš kelnių stiliaus, plonas džinsus. "Chelsea" batus galite pamėginti.

Norėdami pamatyti daugiau minučių, eikite į ašigalį. Komanda smulkiai supjaustyta, ilgai nupjauta marškinėliu, su vos tikru kableliu atspausdinta žvirgždžionių žvakidėje arba lango plokštėje. Juodieji džinsai turėtų būti liesūs su šia Rytų Londono išvaizda, pridedant vilnos fedorą ir kelvankius, kurie jus grįš į šešiasdešimties modų komandą. Norint supaprastinti (ir patogų žingsnį) apsikeitimo batus su vieninteliu "Derby" bateliu.

# 4 Denim Cool

T-shirt ir džinsai - tai žmogaus atsakymas į kietą, laisvą drabužių vasarą. Taigi, kaip tai veikia, atsižvelgiant į juodą spalvą reiškia, kad jūs tikriausiai perkausite vasarą, o greičiau?

Laikykite marškinius kiek įmanoma lengvesnę - pagalvokite, kad drobė ir lengvi medvilniniai audiniai - nuo sunkiųjų medvilnės mišinių ir nieko nelieskite. Dėvėkite džinsus, kad išvengtumėte nieko per sunkio, pvz., Elastingo džinsinio audinio ir pasirinktumėte ploną išpjovą (liesos vasaros metu yra apgailėtinus) apipjaustytuoju kulkšnies stiliumi arba patraukite save, leiskite oro srautui.

Stilius: lengvai pritvirtinkite marškinėlius į kelnių formos džinsus, kad galėtumėte greitai priglundyti savo paprastą aprangą.

# 5 japonų švarus

Skandinavai varžosi, japonai yra šio sezono neo-minimalizmo pionieriai. Naujasis juodasis yra nešvarus gatvės apvalkalas - erdviuose siluetuose, pagamintose iš kokybiškų natūralių siūlų. Juodieji bermudų šortai iš karto paruošti vasarą iš kaimiškos patalynės, sujungtos su dėžute puošta tunika arba senelio apykaklės marškinėliai (taip pat ir linas). Kalbama apie švelnų, tingių audinių nepakankamumą.

Miesto ir žiemos, vilnos ir medvilnės mišinių kelnės yra geriausios plačios kojos formos, tada kūginės nuo kelio. Rankogalvis, kojinės, komandinės odos aukščiausios viršūnės ir be rūpesčių juodoji tee. Klaidinga stilius čia būtų pridėti apsiaustą ar kimono. Priešingai, proporcijos, iš viršaus į apačią, turėtų būti kontrastingos, veikiant plonesniais gabalėliais su grioveliais, todėl neprarandate visos formos jausmo.

Galutinis žodis

Nebijok roko viskas juodas. Tai elegantiškas, stilingas ir gana kvailas. Tačiau dėl baimės, kad vasarą atrodys nuobodus ar sudegins, tokie patarimai suteiks jūsų priverčiamam išvaizdą balsu ir leis jums jaustis patogiai vėsioje:

  • Avalynė turėtų būti padaryta pareiškimo dalis. Pasirinkite juodus sportinius raištelius su akių skydais ar juodais atspaudais, pvz., Kamuoliukais ar juostelėmis. Suknelės batai prieinami su kontūro stiliumi ir padais, skirtais popui, kurio spalva neapsiribos.
  • Priedai yra gyvybiškai svarbūs. Juodieji austi diržai ir manžetai yra idealūs odos priedai, tuo tarpu žalvario ir sidabro juvelyriniai dirbiniai - žiedai, apyrankės ir kaklo grandinės - turėtų būti pridedami prie atsitiktinio išvaizdos (pasirinkti vieną ar du ne visus tris, alavo-vyro).
  • Audinys daugiausia taikomas vasarą. Pasirinkę natūralius medvilninius audinius ir net lino dažus, apsipirkdami juodais marškinėlių marškiniais ir blizgučiais.

Paspauskite skaidrių peržiūrą 20 meno stiliaus elementų, kad gautumėte tokį visko juodą (errthang) išvaizdą.

1/20

Mūsų senovinis lino blizgiklis

PIRKTI

Masyvas

2/20

Nike sneaker

PIRKTI

Masyvas

3/20

Sandro marškinėliai

PIRKTI

Masyvas

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą