5 geriausius "Man-Tan" produktus, kad gausite auksinį

Anonim

Žiemos progresyviai atrodantis kaip albinosas nėra pasirinkimas. Savo įdegio produktai pastaruoju metu vis labiau populiarėja ne tik dėl to, kad jie ryškiai sustiprina žmogaus liemens žudikas, bet ir dėl saulės poveikio sveikatai kylančių pavojų.

Atsižvelkite į tai, kad ji taip pat ištemps jūsų odą ir paskatins jus atrodyti senesne, o savaiminio įdegio losjonai iš esmės nustatė savo vietą žmogaus kūno grooming.

Rinkoje yra begalinis produktų, garantuojančių, kad darbas vyrams vyks, skaičius yra tikras, tačiau mes esame suinteresuoti tik penkiais geriausiais nuostabiais uošliais - įdegio sprendimais, kurie nebus atrodo kaip "Oompa Loompa" ir taikomi lengvumas. Taigi pereikite oranžine vyru; Štai kaip daryti savaiminį rauginimą D'Marge būdu.

Pure Tan Pure Bronze Face Tan

"Aurelio" prekės ženklo "Pure Tan" grynasis bronzos veido "Tan" yra išbandytas ir išbandytas losjonas, kurį rekomenduojame bet kuriam žmogui, norinčiam gauti sveiką bronzinį išvaizdą su papildoma nauda. Jie padarė labai sunku klaidingai suvokti vidutiniškai natūralias, greitai absorbuojančias savybes. Pagalvokite, kad lipnus, lengvas kremas su pridėta organine ekstrakto kokoso aliejaus, puikiai drėkinančiu be viso riebalinio pojūčio. Kokosų aliejus taip pat turi natūralų UV blokavimą, todėl mūsų knygose yra naudingos.

Jean Paul Gaultier Monsier Powder Bronzer

Nesijaudink vaikinai. Tai nėra moterų miltelių rinkinys. Šis produktas tik skiriasi nuo daugelio bronzėjų ir savaiminių dažiklių, nes jis yra miltelių pavidalo ir yra naudojamas teptuku tiems, kurie tikrai negali stovėti losjonai. Sukurtas veido rauginimui, jis tinka visiems odos tipams ir visiškai nusiplauna. Teptukų aplikatorius reiškia, kad jis bus lengvai valomas ir lengvai tinka jūsų veidui, paliekant bronzos toną tik tu gali būti laimingas. Per daug oranžinė? Nuplauk tai ir dar kartą. Su šio miltelių bronziklio patogumo faktorius yra neįtikėtinas, nes jūs galite bet kuriuo metu jį naudoti bet kuriuo metu, nelaukdamas, kol jis išdžius.

Ponas Browne Daily Bronzing Tint

Kitas puikus "Aussie" pagamintas savaiminio skutimosi preparatas - tai kasdieninis bronzingo atspalvio ponas Browne. Tai natūrali gelio pagrindu pagaminta formulė puikiai tinka kasdieniam naudojimui ir dar lengviau pašalinti tik muilu ir vandeniu. Esminiai dalykai yra: nesubrendę, ne riebaluoti ir svarbiausia, subtilus ant odos. Ji taip pat turi greitos džiūvimo pranašumus, todėl jūs nepalikite dėmių ant baldų, o jūsų drabužiai bus blogesni. Tai neinvazinis ir 100% nemokamas kvapas.

"Clinique" vyrams "Non-Streak Bronzer"

Ši lengva, sklandi, bevandenė formulė suteikia bambą, tinkamą veidui. Bronzeris suteiks ilgai išliekančią bronzos išvaizdą, bet gali būti lengvai pašalintas muilu ir vandeniu. Šiek tiek netvarka su šiuo produktu, o mažas monetos dydis yra pakankamas visai net veido įdegiui.

St Tropez Self Tan Bronzing Mousse

Skirtingai nei ankstesni gaminiai, šis savaiminis įdegis tinka visam kūnui. Mucas yra lengvas, nesėdantis ant odos storu ar sunkiu. Norėdami gauti geriausius rezultatus ir netgi įdegio, naudokite aplikatorių kumštelį šalia putos. Skirtingai nuo kitų produktų, ši medžiaga turi malonų kvapą, o ne tik skardines, bet ir odą, įtraukiant jo priedą "Aloe Vera".

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens