5 Amerikos grooming produktai, kuriuos reikia žinoti

Anonim

XXI amžiaus gentas žino, kaip kovoti su visame pasaulyje esančiais trivialaisiais būdais, kai žiūri velniškai. Ar netikėk mus?

Rinkos tyrimai prognozuoja, kad iki 2018 m. JAV parduodamų vyrų priežiūros produktų pardavimai siekia 6, 5 ​​mlrd. Dolerių (tai yra apie 3 mlrd. Cheeseburgerių tiems, kurie groja namuose).

Jie taip pat sako, kad viskas yra didesnė ir geresnė JAV, todėl atėjo laikas pasipriešinti sporto rankų skalbimo muilu, kurį jūs naudojote savo veidui, dėl šių penkių amerikiečių grooming produktų, kurie garantuoja jūsų natūralios išvaizdos išraišką.

Kiehl's

Kiehl pradėjo gaminti asmens priežiūros produktus Niujorko vaistinėje 1851 m. Ši parduotuvė vis dar egzistuoja kaip Kiehl garsiausių vieta, ir čia galite rasti Kiehlo veido degalus vyrams.

Šis energiją tausantis drėgmės gydymas vyrams yra ne riebiai, vitaminų praturtintas drėkinamasis kremas, kuris pažadina pavargusį odos išvaizdą iš visų pernelyg didelių darbo valandų. Tai taip pat yra natūralių ingredientų, tokių kaip kaštonas ir soja, drėkina ir suteikia gyvybei nuobodų odą.

Lab serijos akių gydymas

Geri dalykai yra mažuose paketuose, kurie skamba tikram produktui. Neleisk, kad mažasis 15 ml pakuotės dydis taps jūsų kvailiu, šis produktas pasidarys užduotis ir šiek tiek užtruks.

Tiesiog įtrinkite po kiekviena akimi, kad pakeltumėte ir hidratuotų pavargusias akis. Šis gydymas ne tik atgaivina pavargusias akis, bet ir suteikia akims jaunesnį, lankstesnį išvaizdą ir tolesnį vartojimą.

Neutrogena Vyrams Veido praplovimas

Nuvalykite naftos perteklių ir nešvarumus su Neutrogena putojančio gelio valikliu. Veido prausimosi aušinimo efektas yra puikus būdas kickstart dieną.

Produktas pašalina perteklinį aliejų, tačiau nelieka odos stora arba sausa, paliekant esminį drėgmę odoje. Su maloniu citrusų kvapu odai paliekamas bendras sveikos išvaizdos vaizdas.

"Clinique For Men" veido šveitiklis

Veido plovimas puikiai tinka aliejaus ir paviršiaus nešvarumams pašalinti, bet giliai valyti nešvarumus ir alyvą reikia veiksmingo veido šveitimo. Nepamirškite daugiau nei "Clinique for Men" veido šveitimo priemonė. Šis produktas yra puikus jūsų išankstinio skutimo ritualas, nes jis pakelia ir minkština plaukus, tuo pačiu pradedant poras.

Jūsų oda jaustės atsipalaidavusi ir lygi su žiniomis, kuriomis esate giliai švarus.

Gillette Fusion Proglide Skaidrus skutimosi želė

Gillette visada buvo skutimosi priešakyje ir nuolat dominavo pramonėje. Ir Gillette keičia žaidimą dar kartą su savo "Clear Shaving Gel".

Skirtingai nuo kitų skutimosi želė, tai yra ne putojanti skaidra formulė, leidžianti jums pamatyti, kur skustis - puikiai tinka apvadu ir tie, kurie yra su savo bardo stiliaus žaidimu. Jame taip pat yra patobulintų tepalų, kad būtų lengviau ir mažiau skutimosi.

Įdomios Straipsniai

"Wants" "Les Essentiels de la Vie" "Pirmasis kada nors atliekamas avalynės kolekcija"

Geriausios apsirengtos savaitės feat. Kit Harrington, David Beckham ir Zayn Malik

Erik Tranberg fotografija [NSFW]

Geriausi apsirengę vyrai nuo tos savaitės