$ 48 milijonų "Ferrari" tampa brangiausiu automobiliu, kuris kada nors buvo parduotas aukcione

Anonim

Taigi, kaip atrodo jūsų metinis atlyginimas? Jei tai yra kas nors mažesnis nei 48 milijonai JAV dolerių, mes atsiprašome, kad negalime nusipirkti šio vienaragio, žinomo kaip 1962 m. "Ferrari 250 GTO".

Legendinis automobilis per "Pebble Beach" per savaitgalį nuvažiavo per "RM Sotheby's" Montereju ir patogiai sugebėjo užimti brangiausio automobilio, kuris kada nors buvo parduotas aukcione, pavadinimą.

Dėl nesubalansuoto, klausimas yra. kodėl?

Pats automobilis yra tik 1 arba 36 GTO modeliai, kuriuos bet kada pastatė, tačiau prie šio svorio pridedama tai, kad tai yra 1 iš 4 GTO, kuriuos peržiūrėjo laikotarpis. Teisinga Scaglietti - Italijos automobilių projektavimo ir kėbulų statybos bendrovė, veikusi 1950 m.

Be to, per visą savo spalvingą lenktynių karjerą automobilis pamatė laimingą veislę. Edoardo Lualdi-Gabardi 1962 m. Italijos GT čempionate pergalė. Tai tęsėsi per daugybę pergalių, kurios viršijo 15 klasių ir laimėjo 1962-1965 metų sezonus.

Pagal automobilio odą yra 3, 0 litro "V12", kuris buvo sumontuotas žemoje važiuoklės dalyje, formulė, kuri pavertė kelią Italijos automobilių gamintojų ateičiai. Kūną taip pat sukūrė Pininfarina, demonstruojanti platesnę ir trumpesnę transporto priemonę su užraktu priekiniu stiklu ir patobulintą aerodinamiką.

Nors laimingas pirkėjas nebuvo atskleistas, automobilio pardavėjas buvo Gregas Whittenas, "Microsoft" darbuotojas nuo pat pradžių, kuris smogė didžiuliu metu "dot com boom".

Daugiau apie 3413 važiuoklę galite sužinoti toliau pateiktame reklaminiame vaizdo įraše.

Įdomios Straipsniai

21 Amazing (ir vyriški) spintelės ir puošmenos idėjos

Rendezvous su melodija Le x Šimtai

20 geriausių lietaus striukių vyrams ("Wet Weather")

Jasonas Stathamas atskleidžia paslaptį, kuri kyla iš tvirto pagrindinio stiliaus žmogaus