40 "Slick" ir "Shiny" vyrų šukuosenos idėjos, kurios sukurs galvas

Anonim

Sudėtingi moterys, tokios kaip Donas Draperis ir Džėjus Gatsbis, padarė aptakus, blizgančius, purvinas atlošus, vėl atrodo vėsioje ir mes jį myliu.

Dabartinė tendencija yra trumpesnės, labiau įprastos, klasikinės ir dapper pjovimo, tuo pačiu šiuolaikiškos ir vertingos. Mesti šiek tiek produktą ten, kur yra šiek tiek suspaustas ir šiek tiek šviečia, ir jūs turite švarų, vyrišką, seksualų, universalų išvaizdą, kad vaikinai, tokie kaip Leo DiCaprio, Adam Levine ir Beckhamas, sustojo.

Siekdami įkvėpimo, mes sukūrėme glotnų nugaros šukuosenų galeriją, kuri stovi virš galvos ir pečių.

Stilingo idealus sluoksnis yra daugiau nei paprasčiausiai praturtina riebalų produktą jūsų plaukuose. Pirmiausia, jūs turite įtvirtinti savo plaukus (sausus arba šukuotus) į vietą. Norite išvengti per daug apimties, tada pasirinkite norimą apdailos produktą. Jie yra raktas į tai - pasirinkti, jei norite sausas sluoksnis ar šlapias slidus.

Drėgnas sluoksnis galite naudoti drėgmę, kuri vis dar yra jūsų plaukuose, iš švaraus plovimo ir užfiksuokite ją po produktu, naudokite American Crew liejimo molio, tai išlaikys plaukus lankstus ir neapsaugo savo struktūroje.

Jei norite, kad išdžiūtų plaukai, išdžiovinkite plaukus, tada pirmiausia naudokite plaukų džiovinimo priemones, pvz., Kremą. Turi daryti stiliaus variantą, kai lankotės juodomis kaklaraiščio funkcijomis jūsų akivaizdžiajame kostiume.

- Christopher Dunkley, Vyrai + Co

1/40

2/40

3/40

Įdomios Straipsniai

Kaip apsirengti kaip "New Yorker"

Vadovas dėvėti juosteles kaip "Sartorial Rockstar"

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Nina Agdal & Hailey Clauson už Beach Bunny maudymosi kostiumėlį