40 Britų gatvės menininkų žinoti

Anonim

Pagalvokite apie gatvės meną ir vienas vardas šokinėja prieš visus kitus: Banksy. Trafareto meistras, aktyvistas, režisierius ir visuotinis provokatorius tapo (anonimišku) viso meno formos veidu, tačiau jis toli nuo vienintelio miesto menininko, kurį JK sukūrė.

Kaip ir Niujorke, devintojo dešimtmečio pabaigoje iš Mančesterio, Birmingemo, Londono, Bristolio ir kitų kūrybinių salų salų kilo garsių graffiti ir gatvės menininkų. Vienkartinė praktika tapo reiškiniu, paliekant tamsos dangą ir įžengus į ryškią šmėklą. Gatvės menas nuvyko į pagrindines vietas, tačiau laikomas ant jo krašto ir laimingai suvokė nepatogumų dėl stipraus viršutinių lūpų, kurie ją nuramino.

Banksy buvo kultūros dalis nuo pat savo įkūrimo Anglijoje. Ankstyvasis žanro pradininkas - jo nemesis Karalius Robbo, su kuriuo jis vedė garsią nelaimę, įrašytą dokumente "Channel 4". Kitas britų gatvės menininkų patrankas yra "Paul Insect", žinomas dėl savo išmintingų apipavidalintų kūrinių 80-ųjų ir šiuolaikinių spalvotų drobių, ir Nick'o Walker'io, Stanley Kubrick'io įdarbinto trafareto piktogramos, skirtos atkurti graffiti'd Niujorko gatvėse 1999 m. " Eyes Wide Shut" .

Praėjus keleriems dešimtmečiams, patranka toliau plėstis, pridedant tokius žymius menininkus kaip Stik, Flegm, Adam Neate, SNUB, Ben Eine ir duetą "Best Ever".

Gatvės menas Jungtinėje Karalystėje sukūrė keletą įtakingiausių, legendinių ir uždegiminių vardų žaidime. Čia rasite 40 verta žinoti, kada kitą kartą norėsite skambėti vakariene.

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Ne-Yo, Adrien Brody ir Ryan Phillippe

12 stiliaus sławnaść vyrai savaitę [10.07.15]

Harry stiliai atgaivina šį prieštaringą 80-ųjų aksesuarą

Joelis Edgertonas ir Willasas Smithas pasakoja apie 70-ųjų stilius Bright Premier