4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Anonim

Kai kurie šeštadieniai yra kvailiai užsiėmę. Po svaiginančio ryto parduotuvės (už labai reikalingą kostiumą), jūs paėmėte pietus, o priešais tris valandas - su berniukais. Netrukus po to, kai jūs einate į pietus vakarienei, vėlyvą dieną gausite vėlyvą gėrimą su buvusia bosine komanda. Alinantis.

Kai nėra laiko keistis - nuo vidurdienio iki prekybos centro ir gimtadienio šurmuliu bare, labai svarbu, kad keletą naktų aprengtų stilingą rankovę. Tačiau ne visi tampa teisingi.

Šie keturi komplektai gali būti dėvimi bet kuriuo paros metu - pagalvokite apie rytojaus pusryčius ar šeštadienio nakties barbariškumą. Kai apsirengę, viskas priklauso nuo tavęs. Jūs nenorite palikti dėmės ant jūsų sunkaus darbo.

# 1 dvigubas (ir tamsus) džinsas

"Fashion Faux Pas" ne daugiau, dvigubas džinsas yra sveikintinas stiliaus herojus vyrams. Tačiau jo sudėtingumas išlieka. Ir nebent jūs esate Steve'as McQueenas, tinkamai dėvint džinsinį džinsą yra pagrindinis stiliaus žaidimas.

Praėjusį sezoną stilingi vyriškos moterys dirbo apšviečiamomis marškinėlėmis su kelnaitės. Tačiau dėl dienos ir nakties jausmų laikykitės dvigubo tamsaus džinsinio audinio. Pabandykite susivienyti tamsaus plaukimo džinsinio marškinėlio su tokiais pačiais spalvotais džinsais, sukdami rankoves į alkūnę, kad apšviestumėte indigo apkrovą. Norėdami pažvelgti išvaizdą, paspauskite apykaklę iki kaklo (nepritvirtinkite, prašome) ir pridedate odinį diržą (tiems, kurie nori matyti pertrauką iš džinsinio audinio).

Tada sutelkite dėmesį į marškinėlių tuck: pusę, pilnas arba nė vieno. Pastarasis geriausiai tinka kelioms dienoms, buvęs daugiau naktinio šoko. Džinsas turi būti tiesus arba atsipalaidavęs - niekada nedrausmingas (ypač tu esi marškinių tucking) ir tuomet pasirinksite kojinių laisvą baltą sportinę avalynę arba natūralią užkandinę nėrinius - batai arba brosus.

# 2 grafinis ataka

Grafinis megztinis yra privalomas gabalas šį sezoną. Nuo gyvūnų išsiuntimo iki raketų laivų iki Andy Warhol'io įkvėpto pop meno šie džemperių poreikiai dėl dėmesio tampa įdomus dienos pasirinkimas. Vis dėlto svarbu atkurti naujumą, sukuriant grafinius trikotažinius su neutraliais gabaliukais, kad sugertų spausdinimo triukšmą.

Naktinio laiko pritraukimas atliekamas per švarias linijas, pasiektas pritaikant siuvinėjimą - pagalvokite, kad yra staigus vilnos kelnės arba minimalus paltas su poros odinėmis sportbačiais arba "Derbies". Ir išlaikyti pagrindinę spalvą džemperis vienspalvis - juoda, balta arba pilka - pasirodyti protingesni.

Pareiškimo megztinis nekeis tavo paprasto ir be rašmeninio trikotažo. Tačiau kai kuriam dienos laikrodžiui ir nakties šiuoliams (ypač kai džemperis turi neutralų toną), juos sunku įveikti. Paprasta spalvų ir komforto pop.

# 3 Tee-Time Tailor

Kadangi vyrų linijos išsipūstos tarp kasdienio drabužio ir siuvimo, žmonėms yra daug lengviau (ir labiau priimtini) sėdėti komfortiškus marškinius pagal kostiumą. Bet ne tik bet koks kostiumas: nestruktūruoti, lengvi kostiumai, dėl kurių vasaros oras yra reikalingas medvilnės arbata.

Stilingas geriausiai tinka monochrominiams dviejų dalių kostiumams, tinka marškinėliai (taip, tai yra labiau rafinuota pagal švarką), klasikinė Bretono juosta arba šiuolaikinė grafika - po atspaudžiamu striukiu. Vengti diržo yra labiau racionalus ir švarus, žiūrint į kūną.

Tačiau prieš pasirenkant tinkamą avalynę, baltąsias sportines krepšelius arba garbingą padėtį "Derbies" žaidžiate iki papuošalų ir aksesuarų - sidabrinės kaklo grandinės, varinės rankogalių arba acetato atspalvių. Tiesiog natūralus atšilimas, kurį jūs keliaujate iš dienos į naktį.

# 4 gerai alyvuotas

Pasimatę apsirengę penktadieniais į savaitgalį (jei tai yra vienintelis darbas, susijęs su šeštadieniais), atsitiktiniai striukės ir kojinės kelnės yra galutinis mados bendradarbiavimas. Su gatvės elegantiškomis spalvomis - vienspalviu paletėliu ir kruopščiai supjaustytais viršutiniais drabužiais - imkite matinį gatavą odos puošnumą ir komandinę ją su patikrinta arba dryžuota marškinėliu, pritvirtindami mygtuką į vilną, prigludusios kelnės.

"Suede" bombonešis yra būtinas pirkti šį sezoną; natūraliomis rudomis ar tamsiuoju tamsiuoju vandeniu su sportišku raglano rankovių dizainu. Savaitgaliui, verslo mėlynas marškinėliai - be kaklaraiščio - ir karališkos medvilnės kelnės praranda visus apeliacinius skydinius, apipjaustytus su drąsiais kojinėmis ir minkštais blizgiais batais, apvaliomis ant kojų.

Galutinis žodis

Pasirinkę vieną iš aukščiau paminėtų komplektų, raktas yra įsitikinti, kad viskas puikiai tinka - plonas ir racionalus, bet ne slopinamas ar nemalonus.

Tada pabandykite apriboti savo išvaizdą iki trijų dalių - striukės, marškiniai ir dugnų - įsitikinkite, kad kiekvienas gabalas papildo kitą, įskaitant batus. Sinchronizuotos ir supaprastintos išvaizdos - gaunamos neutralios ir natūralios spalvos bei audiniai - yra paprasčiausias pereiti iš dienos į naktį. Mažiau tikrai yra daugiau.

Norėdami gauti daugiau įkvėpimo, spustelėkite skaidrių peržiūrą pagrindiniams vyriškiems drabužiams, skirtiems nagams nuo dienos iki nakties.

1/16

Orlow džinsinio striukės

PIRKTI

Masyvas

2/16

Hawksmill Jean

PIRKTI

Masyvas

3/16

Grenson Andy Boot

PIRKTI

Masyvas

Įdomios Straipsniai

"Wants" "Les Essentiels de la Vie" "Pirmasis kada nors atliekamas avalynės kolekcija"

Geriausios apsirengtos savaitės feat. Kit Harrington, David Beckham ir Zayn Malik

Erik Tranberg fotografija [NSFW]

Geriausi apsirengę vyrai nuo tos savaitės