25 geriausi bombardo striukai vyrams

Anonim

Bomberio striukė plaukė toli nuo jo aviatoriaus kilmę. Karo metu pilotų ir kareivių karine uniforma bombonešio striukė greitai pasirodė pagal stiliaus piktogramas ir greitai tapo svarbia vyriškos mados tema, kuri vis dar egzistuoja naujame amžiuje.

Pripažintas dėl savo transseasoninės universalumo - dėvimas vasarą ir žiemą - su apipjaustytu, kvadratiniu siluetu bombonešio striukės nupjauna vyrišką figūrą, jos sutvirtinta rankogaliuota medžiaga ir elastinė juosta išryškina šiuolaikinio žmogaus liemenį.

Tai tikras būdas pridėti blogą berniuką prie savo drabužių spinta, su metaline technine įranga ir pataisos detalėmis. Ir šiuo metu bombonešis netgi prideda nemažai pared-back estetikos - mažiau užtrauktukų ir kišenių daugiau prabangių švarkai, maistą minimalistinių skonių.

Nepriklausomai nuo jūsų skonio ir kainų ribos, jums tinka bombonešio striukė. Paspauskite skaidrių peržiūrą geriausiems bombonešio striukės stiliams 2016 m.

Breaking It Down

Dabar vyrų mados kariuomenės priekinėje linijoje kariuomenei būdinga bombonešio striukė sušvelninama ir atsikratoma nuo praeities kovos spąstų, besitęsiančių į besikeičiančią stilingų vyrų skonį.

Dirbant įtemptais audiniais (zymių ir neopreno), kietomis spalvomis (tamsiai raudona ir garstyčia) ir drąsiais spaudiniais (milžiniškais gėlėmis ir spalvotais spalvotais kamufliažais), bombonešio striukė išgyvena vestuvių laiką. Ir, kaip ir jo prieštaringas prigimtis, nėra jokių užuominų požymių. Arba prarasti savo klasikinį žavesį.

Čia yra penki pagrindiniai vyrų bomberio striukės stiliai naujame sezone. Ir kaip juos dėvėti.

Skristi

Originalus ir geriausias, skrydžio striukė yra, kaip ir kur bombonešis gimė. "Alpha Industries" pradėjo "MA-1", tikslinės aviacinės švarkos mados repliką, kurią karo metu padarė bendrovė JAV kariuomenei. Dabar kiekvienas gatvių mažmenininkas ir prabangos etiketė turi savo versiją, todėl šis sezonas yra labiausiai prieinamas bombonešio švarkas.

Pertvarkyta daugybe spalvų ir audinių, laikoma tradicine kakiu ar karališku matiniu nailonu. Lengvas, tinka negu originalas, naujas nailonas MA-1 yra lengvas ir vis dar turi parašo užtrauktuką rankovių kišenę kairėje rankoje - idealiai tinka kariniam kraštui - o briaunotas gaubtas ir rankogaliai išlaiko cinch tinka.

Get Smart

Tiksliniai bombonešio švarkai matė, kad atsitiktinis kostiumas patenka į protingą atsitiktinį areną. Minkinantis atsipalaidavusį švarką arba kostiumo striukę, protingas bombonešis suprojektuojamas racionaliai ir aštri ant peties.

Užtrauktukuotos apykaklės, riešo ir juosmens ryšys sukurs siaurėjančią vietą labiausiai svarbiose srityse, o užtrauktukus pakeičia spaustukai, rekonstruojami tradiciniais mygtukais. Spalva turi būti neutrali (tamsiai ruda, anglis arba juoda) ir daugiau švelnus audinys, pvz., Lino, vilnos, šilko arba trikotažo (arba mišrios versijos) kokybiškos striukės apdailos, kuri yra matinė, o ne blizga.

Žvalgomasis bombonešis per švelnią balto marškinėlę ir kelnes, skirtus naujam darbo vietoje, žiūri į vidurinį dviem striukes, kad nesusidarytų gerai suplanuotos kaklaraišties ir diržo. Arba dėvėkite atvirą su apatiniu sluoksniuotu liemeniu, kad būtų atnaujintas trijų dalių kostiumas.

P. Maximalistas

Spausdinamos atgal. Ir didžiausias būdas švęsti maximalizmo pakilimą nėra didesnis nei su šablonine bombonešio striuke. Labai daugybė teiginių, spausdintas bombonešis pasirodo drąsiais gėlėmis, geoduomenų, grafikos raštu, taip pat klasikine kamufliaže, kartais pertvarkyta šviesesniais ir lengvesniais atspalviais ir skirtingomis blizgančiomis ir matinėmis medžiagomis.

Orientalizmas yra didžiulė šio sezono tendencija su senovės kinų motyvais, kaip siuvinėjimai ant satino bombonešio striukės - kaip ir suvenyriniai striukai.

Tai, žinoma, tendencijos švino, prieš klasikinį estetiką, taigi komanda, audringas striukė su minimaliais gabalais, tokiais kaip pagrindiniai marškinėliai ir treniruočių kelnaitės, - aktyvūs dugnai, sukurti kietas kraštas klestinčioms gėlėms ar zoopedup zigzagams, arba patikrinimai, kirsti striukės audinį.

Nors drąsūs modeliai yra įdomus būdas, kad jūsų drabužių spinta galėtų atrodyti šiek tiek, ieškokite daugiau prieinamų mažmenininkų ir prekių ženklų, kad gautumėte spausdinimo funkciją.

Neo-Varsity

Kolegialus uniformas, varsio striukė buvo išmoksta bombonešis. Pertvarkant parengiamąsias tradicijas, šio sezono vilnos striukėje trūksta drąsių logotipų ir raidžių, taip pat didelis, vilnonis audinys, žinomas jo vidurinio sekcijos regione.

Neoprenas - pagalvokite apie sausainių medžiagą - sukėlė aktyvų žanrą - sukėlė keletą brūkšnelių, pasirinkdami kontraktines rankoves. Kiti neo-varsys stiliai yra kolegialus spalvos - galvoti tamsiai, smaragdas ar maroon - ir priimti sportinę juostelę ant briaunoto kaklo ar rankogalių.

Suporuokite banglentininkus su bėgikų bėgikliu ir sportbačiais, kad galėtumėte išvalyti gatvės išvaizdą ar džinsus / šonus, o už kažką protingesnį.

Vintage Americana

Bomber striukė nusileidžia į "Americana" lenktynininką. Tačiau, o ne tapti savo ankstesnės savarankiškos versijos pavyzdžiais, aukštosios mados prekės ženklai naudoja laukinių vakarų audinius, tokius kaip užuominą, kad būtų lengva ir lengva ieškoti sunkiųjų bombonešių.

Puikiai tinka šio sezono tekstūrai, zomšos bombonešis suteikia gilias ir skirtingas tonines aprangas. Esminis minimalistinis, zomšos akmuo atrodo geriausiai, kakai ir smėlio spalvos skandinaviško apipjaustyto kelnių ir boxy marškinėlių ansamblis.

Amerikiečių rokeriui ieškokite juodos arba dykumos rudos zizdės ir pora su tamsiu džinsu ir "Chelsea" batai, išsiųsdami stilių, kuris siūlo "Hedi Slimane" mados didybę.

2016 m. Spustelėkite 25 geriausių vyrų bombonešio švarkų skaidrių peržiūrą.

1/25

AMI

PIRKTI - 1199 USD

2/25

Acne Studios

PIRKTI - $ 685

3/25

Akmens sala

PIRKTI - 935 USD

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens