2016 met galas: geriausiai apsirengę vyrai (ir keista, taip, Kanye)

Anonim

"Met Gala", vykusios Metropoliteno meno muziejuje Niujorke, vadinama mados superbowl. Tai stiliaus įvykis. Tai taip pat yra viena naktis iš tų metų, kai įžymybės gali būti išdirbtos, nupjautos pečių ir kalbėtis apie filmų vaidmenis ar jų naujausią platinos platinimo albumą be spaudimo nugabenti "Oskaro" ar "Emmy".

Tačiau vis dar yra streso, kaip apsirengti: kas nešiojo kokį dizainerį, ir dar svarbiau, kas jį dėvėjo geriau?

Kaip ir visos geros partijos, yra tema. Šių metų "Met Gala" buvo vadinama " Manus x Machina": "Mada technologijos amžiuje". Tai reiškia, kad labiausiai žinomi žmonės pasaulyje turi žaisti su mašinomis. Kaip funkcionalus.

Be maskuotojo "Will.i.am", kuris akivaizdžiai paėmė stilius nuo Dafto Punko (ir Zorro, vertinęs savo plataus skrybėlę) ir Kanye karoliuką su banglentėmis iškirptus džinsus (ir beprotiškus kontaktus), dauguma vyrų įstrigo juoda ar karinė tuksas su traškia balta marškinėlė ir lakinės odos bateliai.

Kortų laureatai? Idrisas Elba, Aleksandras Skarsgardas ir Kolinas Farrellas už savo pirštines pasirenka "Tux" su tiktais dekoratyviniais puošmenimis. Ypatingas paminėjimas pasakoja apie Rami Maleką (jo septyniasdešimties mėlynas kostiumas), Jadeno Smitho kimono švelnią žiurkėną ir Wiz Khalifa bei Jaredą Leto, nes norime, kad mes norėtume iškasti mūsų baltųjų dviejų dalių iš devyniolikmečio. Ir sportuok cukranendrę.

Bet tai buvo Zayn Malik, kuris puikiai sujungė mašininę temą ir kostiumą. Pasisukdamas į realaus gyvenimo superherą, buvęs "1-Der" atvyko, apsivilkęs juodą "Versace" kostiumą, su metalinėmis ginklais plokštelėmis, išsikišusiais rankomis.

Čia yra Italijos ženklas, kuriame " Iron Man" pramogos išleidžiamos kaip kita gatavos kolekcijos dalis. Donatella?

1/16

Kanye West

2/16

Jackas Hustonas

3/16

Idris Elba

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens