20 ženklų tu gali būti Wanker

Anonim

Mes kalbėjomės su "D'Marge" bendruomene ir gavo savo pasiūlymus dėl to, kas laikoma "wanker" elgesiu (tai yra "douchebag elgesys", tiems, kurie jus prisijungia prie mūsų iš JAV). Turiu prisipažinti, aš buvau kaltas dėl pora šių mano gyvenime. Taigi, taip, techniškai aš taip pat žiūriu, bet aš su tuo sutinku, pakeitiau savo kelius ir dabar parodysiu kitiems pagrindinę šviesą.

1/20

Pasivaikščioję priešais restoranus ir kavines

Tai yra asmeninis mėgstamiausias. Vaikinai, kurie atsisveikino su draugais ir šokinėja savo automobilius ir netinkamai važiuoja. Mate, mes žinome, kad turite dešinę koją ir žinote, kaip greitai važiuoti, bet tai tik atrodo, kad jums atrodytų didžiulis varpelio galas. Chill, Speedy.

2/20

Jūs atnaujinsite savo "Facebook" statusą su nauju kremu, kurį įsigijote

Myliu tai. Taip wanky. Vaikinai, kurie nori paskelbti pasauliui, kad ką tik įsigijo kažką naujo, ir visi turi sužinoti apie tai. Jei kietas, žmonės vis tiek sužinos. Nustokite fotografuoti savo verslo klasės palydos, naują motorolerį ar išsinuomoti "Ferrari".

3/20

Jūs esate Wikipedia ir norite, kad žmonės tai žinotų

Naujajame skaitmeniniame amžiuje kai kurie žmonės iš tikrųjų turi Vikipedijos puslapius. Deja, jie taip pat mėgsta rodyti savo Vikipedijos puslapius. Kaip ir "Fight Club", kalbėti apie savo Wiki puslapį yra ne-ne. Palikite tai trolliams atnaujinti jūsų vardu ir mėgaukitės tuo, kad žmonės gali arba negali žinoti, kad esate svarbus plebis.

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens