20 britų vyriškos marškinėlių, kurie verta pirkti 2018 m

Anonim

Nesvarbu, ar tai yra "Bond", monarchas ar Davidas Beckhamas, britų moteriško aprangos grandinė daro daugiau negu jo sąžininga dalis, todėl pasaulinė auditorija yra menkai nusiteikusi vyriška.

Ir nors jūs galvojate, kad britai yra visa informacija apie lietpalčius, patyrusius klubų kambarius ir prabangius pavadinimus, kurie primena tuos vaikus, kurie jus įbaugino regbio treniruotėse vidurinėje mokykloje, yra daug daugiau, nei tik "Saville Row".

Čia mes sukūrėme pagrindinį 20 geriausių britų prekės ženklų sąrašą, kuriuos turėtumėte žinoti apie 2018 m., Pradedant nuo "Saville Row" vyresniųjų, jaunų ir nepatikrintų.

Gievesas ir Hawkasas

"Gieves" ir "Hawkes" turi nepriekaištingą CV, apimantį maždaug du šimtus metų ir klientų sąrašą. Šie vaikinai kilo Londone 1771 m. Kaip kariuomenės ir steigėjų siuvėjai, ir šiame procese uždirbo ne vienas, o trys Royal Warrants (ne lengvas dalykas).

Nors jie gali aprengti buvusius valstybės vadovus ir švenčia sportininkus, pavyzdžiui, Dovydą Beckhamą, paprastieji plebėjai, kaip ir mes, vis dar gali naudotis stipriomis priemonėmis, skirtomis įvertinti ir pritaikyti programą, pagal kurią jūs paliksite savo "Plush" Londono būstinę jausdamas, kad jūs turėtumėte būti pirmaujanti kitas 007.

Hackett

"Hackett", įkurta 1979 m. Ir valdanti iki šios dienos bėdą Jeremy Hackett, siūlo klasikinį gatavą siuvimo priemonę, kurią tik tikėtis iš "Saville Row" įmonės vyresniųjų.

Jo dėmesys skiriamas klasikiniams vyriškos drabužių spintai, leidžiantiems jums sukurti pilną kostiumų, marškinių ir ryšių komplektą nuo devynių iki penkių įmonių. Jų naujausioje pavasario kolekcijoje yra lengvesnių trikotažų, nešvarumų ir atsitiktinių liemenių, tačiau niekur nematysite naujoviškų spaudinių ar protingos popkultūros.

Hackett yra tas vaikinas, kuris nori, kad Britanijoje būtų nepakankamai pasakyta, be kaprizų, kuria jūs mėgstote susieti su Saville Row. Jie puikiai tinka brandžiam, bet šiuolaikišku drabužių spinta.

Burtonas

Britanijos siuvimas visada atlieka istorijos jausmą, o Burtonas nėra išimtis. "Burton", įsteigto 1903 m. Ambicinga 18 metų amžiaus ir turinti mažą šeimos paskolą, dabar turi daugiau kaip keturis šimtus parduotuvių ir didžiulę mažmeninę prekybą internetu.

Vyriški drabužiai visureigiai, geriausia Burton kokybė yra prieinamumas. Jie pagamina kostiumus aukštam, didelių gabaritų ar liesoms, ir nė vienas iš jų nepadės jums rankos ir kojos. Viskas, ką matote, turi ilgalaikį rida, o po sezono atrodo nepakankamai.

Taigi, jei jums reikia naujo korporacinio spinta arba atsinaujinimo, ir jums tai dabar reikia, Burton'o kelias.

Cos

"COS" siūlo šiek tiek ramus ir stabilus pasaulis, kuriame vyksta cikliškos mados ir baisūs kilimo ir tūpimo takai.

Čia yra gana paprastas dalykas: garderobų gabalai ištisus metus, kurie šiandien atrodo gerai ir ateinančiais metais.

Rasite klasikos su moderniu funkciniu tikslu: marškiniai, chinos, Harrington švarkai, paplūdimio apranga, net atsitiktiniai kostiumai - visi susiję su paprastais spalvomis ir geru dizainu.

Reiss

1971 m. Pradėtas "Reiss" užfiksuotas lojalus po vaikinų, kuriems visada reikia tolesnio marškinėlio, kaklo ar megzti.

"Reiss" siūlo vyrams tiek atsitiktinius, tiek formalumus, su šiuolaikiniais, pritaikytais dviaukščiais kostiumais ir britų stiliaus suvokimu, kuris orientuotas į jaunesnį, labiau progresyvų progresinį gentą.

Jų baltos marškinėliai yra pagrindinis ir jūs negalite eiti netinkamai su bet kuriuo savo karinio jūrų kostiumo kostiumu už darbo pokalbį ar kupinas įstatymų pietūs. Jūs rasite juos "David Jones", ir mes nestebėtume, jei jų mažmeninis pėdsakas bus išaugęs 2018 m.

Privati ​​balta VC

Privati ​​balta VC yra pavadinta po to, kai vaikinas, kurio istorija, tikriausiai jus pajus nepakankamą AF.

Laimei, jų drabužiai sukuria priešingą efektą. Jie siūlo daugybę drabužių, funkcinių atsitiktinių drabužių, bet tai yra jų švarkai - sprogdintojai, motociklų švarkeliai ir lietpalčiai -, kurie yra mūsų dėmesio.

Jų gamybos standartus sunku nugalėti - kiekvienas drabužis per procesą patenka per 21 porą rankų, o visa tai padaryta iš Mančesterio fabriko. Jūs tikriausiai galite pasakyti, kad "Private White VC" yra viskas apie tęstinumą, ir su originaliais baltų grandkų dar vyksta šou, mes tikrai tikime, kad taip ir liko.

Burberry

Visi nori "Burberry" paltai. "Burberry" yra keletas rimtų istorinių rida už jų, nuo įrengti britų karininkai pirmojo pasaulinio karo iki jų buvimas šiandien kaip kilimo ir tūpimo tako stalwarts.

Griovių kailis yra maža, bet išskirtinė jų aukojimo dalis, o 2018 m. Galėsite rasti prabangių kvepalų, kaklaskarių ir krepšių. Jei būtų pasirinkta, mes norėtume, kad jūs išeitumėte iš durų su viena iš jų jų kupranugaris tranšėjos.

Jie niekada, niekada neišeina iš stiliaus, o nesuskaičiuojama daugybė imitacijų rinkoje daro ne teisingumą. Jei kas nors sutaupys iki 2018 m., Tai taip.

Dunhillas

Jei kada nors jaučiate, jog reikia apsirengti kaip dalis viršutinės Londono dalies, "Dunhill" vaidina tą vaidmenį. "Dunhill" aptarnauja "Mayfair" nekilnojamojo turto "Club-and-golfcourse" žmones, siūlančius pasirinktines siuvimo galimybes, be gatavų dėvėti striukes, kostiumus, marškinius ir daugiau įprastų variantų.

Jie netgi turi kirpėją ir vidinį kiną tiems, kurie linkę (bet mes esame labiau suinteresuoti drabužiais). "Dunhill" siūlo klasikinį britų stilių, kuris patenka į labiau konservatyvų ir vyrišką masto galą. Jie yra vyresniam, labiau įsitvirtinusiam jaunikiui ar jaunesniam, norinčiam ten patekti.

Barbouras

Nenuostabu, kad britų vyriški drabužiai ateina su istorija, kurią sunku suderinti. Įkurtas 1894 m., Barbouras nėra išimtis.

Jų reputacija priklauso nuo jų ilgai populiarių vaškuotų medvilninių švarkų laurų, kurie yra svarbūs 2018 m., Kaip ir praėjusius dešimtmečius. "Barbour" yra ne tik vienas apgauti ponis, o jūs galite rasti naujausių kolekcijų giraites, motociklų švarkus ir atsitiktinius polos ir kelnes.

"Barbour" siūlo drabužių remonto paslaugas, kasmet dirba daugiau kaip 100 000 švarkų. Taigi, jei nusipirksite švarką 2018 m., Viskas bus tikimybė, kad vis dar būsite nešioti per dešimtį ar daugiau metų.

Oliveris Spenceris

Oliveris Spenceris yra jauni, kiek britų vyriški drabužiai eina, pradėti 2002 m., Tačiau mes negalime pasakyti, kad prieš juos.

Oliveras Spencer skoningai atnaujina vyriškos klasikos, pvz., Bombonešio švarkus, štapelinius baltuosius marškinius ir trikotažą, suteikiantį jiems modernų, pritaikytą išvaizdą, be jokių trumpų pjūvių dizaino ir gamybos. Jų naujausias 2018 m. Kolekcijos pasakoja maždaug 70 m. Įtakų, ir mes nuolat siekiame matyti savo banglentininkus ir retro šukuotines megztines.

Mulberry

Prabangių odinių krepšių buvimas ir grožis yra kibirų sąrašo elementas daugumai iš mūsų čia D'Marge.

Šilkmedžio estetika yra neatspausdinta, bet vyriška, išstumia gilias spalvas ir atspaudžia stipraus dizaino idėją ir silpną paletę. Jų turėklai yra tokie, kokie yra nesenstanti pirkimai, kurių vertė yra ilgalaikė, kurią galite perduoti savo vaikams, ir jie neseniai pagreitino savo priedų žaidimą, suteikiantį jums patikimų dovanų variantų iki 2018 m. "Mulberry" yra pirmas kartas, įsigijęs tinkamą prekės ženklą, bet jei Jūs galite pamatyti praeitą kainą, kurios niekada nebus atgal.

Paul Smith

"Prabangus" Brit "specialistas, kuris mėgsta juokingus modelius", visiškai nesudaro "Paul Smith" teisingumo. Vyriški drabužiai sunkiasvoris, Paulas Smithas redaguoja klasikinį britų siuvimą su ryškia spalvų ir spaudinių akimis, be dizaino proceso pjaunant jokių kampų.

Jis yra vilkų ir siuvimo paveldo gynėjas, bet neleidžia, kad tai atsitiktų, kai atsitiktinai išspausdinsite rašalą ar rašykis Saville Row. 2018 m. Paulas Smithas, palyginti su savo būdingu drąsa, tiria mažą, lengvą apipjaustymą: gėlių išspausdintus megztus ir espadrilius, pritaikytus maudymosi kostiumėlius ir visur daug oranžinės spalvos.

Pažvelk į savo vilnos sprogdintojus ir nebijokite pailsėti gėlių kaklaraištyje.

Aleksandras McQueenas

Ne daugelis prekinių ženklų gali pasakyti, kad jie gali būti atpažįstami iš pirmo žvilgsnio, bet Alexander McQueen tikrai yra vienas iš jų.

2018 m. "McQueen" grėsmingas kaukolės ir kaulų vaizdas niekur niekur niekur nebus, o greičiausiai pamatysite kaukolės siuvinėjimo augimą greta drabužių spinta, kaip paprastas karšto šveplo plunksnos ir juodieji smokingai. Atrodo, kad naujasis valdymas pakeitė tai, ką daro Aleksandras McQueenas, taigi, jei jūsų drabužių spinta reikalauja šiek tiek gotikinių vaizdų, tai greičiausiai tai buvo.

John Smedley

John Smedley yra dar vienas garbingas Didžiosios Britanijos etiketės vardas, kurį sukūrė daugiau nei 200 metų tarnyba.

Įkurta 1784 m., Jie atlieka paprastus, įvairiapusius trikotažinius, tokius kaip jūsų kriauklės, skaros ir galanterių vilnos henleys. Dauguma gaminių yra grynos merinoso vatos ir pagamintos JK. Mūsų mėgstamiausia yra "jūrų" šortai, kuri yra tvirta investicija į būsimą atšaldymą.

Orlebaras Brownas

Dauguma vaikinų nekeičia "prabangos" ir "besimaudančių" toje pačioje krepšelyje, taigi, laimei, mes turime Orlebro Browną, kad tai būtų dalykas.

Orlebaras Brownas atsakė į vyrų, kurie buvo atsibodę su ilgais, fratboy šparagais, verkdamasis, pakeisdami juos protingais, pritaikytais šortais, kuriuos galėtumėte netyčia išvystyti mieste. Jie apima tiek paprastus, universalius modelius ir naujoviškus spaudinius, tiek kaip "rimtą" siuvimą.

Taigi, jei norėtumėte, kad baseinas taptų saulėje deginamąja prabanga, "Orlebar Brown" kavos pora yra stilingas (bet brangus) žingsnis teisinga kryptimi.

Emma Willis

Emma Willis, įsikūrusi Londono Jermyn gatvėje esančioje drabužių gatvėje, yra nepakankamas britų vyriškų drabužių bruožas.

Įkurta 1989 m. Ir išskirtinai pagaminta Jungtinėje Karalystėje, jūs nematysite jokio Paulo Smitho drąsos ar Aleksandro McQueeno gotikos dramos - viskas vyks apie paprastą moterišką drabužį, kurio darbas atliekamas nuo devynių iki penkių.

Priedai yra dar viena svarbi 2018 m. Funkcija, pradedant nuo kišeninių šūvių iki šakų ir apsiaustinių suknelių, kurios padės persvarstyti, kaip apsirengti už darbą pirmadienį.

Hardy Amies

Seras Hardy'as Amies'o sūnaus etiketė prarado nežinomybę, nes nesulaukėme laiko, tačiau neseniai įvykusio bankroto perkraustymo pradžia 2009 m. Leido šiek tiek švaraus oro į prekės ženklą ir pridūrė šiek tiek šiuolaikinių požymių.

Jūs vis dar rasite klasikinius pritaikytus daiktus, tokius kaip "tamsios spalvos" ir "anglies" kostiumai, balti marškiniai ir "Boardroom" draugiški ryšiai, bet plonesni, pritaikyti pjūviai ir pynimas jaunesnei, mažiau konservatyviai auditorijai.

Tai viskas, ko reikia norint išlaikyti besikeičiančią rinkos skonį, nepamirštant to, kur viskas prasidėjo, ir naujasis "Hardy Amies" ženklas tai padarė.

Smythsonas

Kaip ir "Gieves & Hawkes", "Smythson" turi tris "Royal Warrants" ir prestižinį klientų, autorių, filmų ir politikos klientų.

Ilgaamžiškumas ir nesklandumas yra "Smythson" asortimento pagrindas, jų naudingumas atspindi geriausią odos turėjimą ir individualų meistriškumą - čia nematysite nieko blogo odos ar prakaito.

"Smythson" gali būti sunku parduoti, jei jūs ką tik pateksite į kopėčias ir turite nusipirkti kostiumus iš savo senojo vyro, tačiau šie odiniai laikrodžių dėklai ir pilna grūdų laikikliai yra tiesiog per daug juokingi.

Grensonas

"Grenson" yra vienas iš paskutinių, didžiausių, Northhampton batų dėžių. Jie atskleidžia savo istoriją iki 1866 m. Ir vis dar konkuruoja avalynės rinkoje iš savo Northampton gamyklos, kurioje dirba daugybė amatininkų.

"Grenson" yra žinomas kaip "Hardy" "Goodyear" dėvėti batai, kuriuos periodiškai galima atskleisti, ir jei mes esame sąžiningi su jumis, tai yra geresni nei kai kurie jų brangesni konkurentai. Jie aptarnauja kiekvieną iš klasikinių "oxfords" pirštų į batus, tačiau jų broliai pritraukia daugiausiai dėmesio iš avalynės lankytojų.

"Grenson" nepanaikins banko, kaip ir kitų "Northhampton" prekių ženklų, ir jei jūs rūpinatės jais, jie pamatys jus (ir jūsų kojas) per dešimtmečius sunkiai nusidėvėjusio.

Sunspel

"Sunspel" savo namuose yra aukščiausios kokybės pagrindai, lengvai suprantamos rinkos sritis.

"Sunspel" padarė kai kuriuos pirmą geriausią apatinius drabužius Didžiojoje Britanijoje 1860 m., O 1940-aisiais įkūrė bokserio šortai. Nuo to laiko jie plačiai išplėtė savo horizontus, viską, nuo merino trikotažo, plaukti šortai ir troškimai vasarą.

"Sunspel" linkę laikytis neutralios spalvų paletės, todėl jų pagrindai yra pakankamai universalūs, kad būtų galima išimti kiekvieną aprangą.

Įdomios Straipsniai

"Louis Vuitton" kanalai "Luxe Streetwear" su aukščiausiuoju bendradarbiavimu

Karakojos apartamentų palėpė iš Ofisto

Sneakerologija: "Nike Air Max 95" anatomija

Ellen DeGeneres atsitiktinai atskleidžia savo 175 000 dolerių vertės "Rolex" paskutinėje interviu "Seinfeld"