20 geriausių kojinių marškinėlių vyrų [2016 leidimas]

Anonim

Ar kada nors planuojate aprangą aplink savo kojines? Tikriausiai ne. Nors striukės, kelnės ir batai yra įprasti mūsų kasdienio išvaizdos pagrindai, kuklus kojinės dažnai yra netikras.

Tačiau, kaip stilius žmogus gerai žino, aksesuarai sukuria (ar pertraukia) stilingą biuro vaizdą. Tuo tarpu, madingos tweaks savaitgalį pasiimkite nešiojamąjį ansamblį iš drabužinės ir beviltiškos iki karštuoju.

Ir kojinės vaidina didelę dalį. Paspauskite skaidrių peržiūrą 20 geriausių vyrų žaislų naujame sezone. Tada skaitykite žemiau patarimų ir erkių apie tai, kaip maksimaliai išnaudoti savo kojinių gyvenimą.

Breaking It Down

"Preppy argyles", ištemptos kietos medžiagos, juostelės ir dėmės: kaip vienas nusprendžia dėl tobulo kojinių? Kaip ir viskas, tai labiausiai priklauso nuo asmeninio skonio. Galutinis tikslas - su tekstu, spalva ir spausdinimu susijęs žaidimas - tai vienodo masto maišymo ir atitikimo modeliai bei kontrastingi audiniai su savo kelnais geriausio kojinių žaidimo, kurį kada nors grojo.

Elementai

Medžiaga

Nepaisant savo išlaidų, jūs negalite įveikti vilnos absorbcijos drėgmės (prakaito vasarą) arba izoliuoti kojas žiemos mėnesiais. Natūralaus pluošto dėka, kai kurios vilnonios kojinės yra sumaišytos su sintetiniais pluoštais (nailonas, elastanas arba poliesteris), kad būtų padidinta stiprioji dalis ir sumažėtų plyšimas ir skylių atsiradimas.

Dažniausia kojinių medžiaga yra medvilnė . Panašiai kaip vilnos, dažnai jis yra sumaišytas su sintetinėmis medžiagomis, tokiomis kaip "Lyrca", kad būtų tinkamas, ir kasdieniniam dėvėjimui didinti kojinių ilgaamžiškumą. Medvilnė yra lengva laikyti, tačiau ji nėra tokia minkšta kaip vilna arba izoliacinė.

Rezervuota suknelių kojinėms, kašmyrui ir šilkui yra daug rečiau, lengvesnė alternatyva vilnai. Mažiau tankūs, šie kojiniai turi subtilų blizgesį, kuris suteikia elegantiškumo kašmyro ir šilko kostiumui ir - kaip vilna - audinys gerai įkvepia ir žiemą išlaiko šilumą.

Struktūra ir Fit

Geriausios kojinės yra kruopščiai pagamintos, pabrėžiant stiprias siūles, kurios ilgaamžiškesni, o taip pat sustiprina gijimą ir koją. Kai kurie prekės ženklai netgi gamina dydžio kojines, kurios geriau tinka kruopštaus gento.

Vidutinės ilgio kojinės yra labiausiai paplitusios rūšys, kurių kelio ilgiai labiau susiję su sudėtingais įvykiais, tokiais kaip juodos kaklaraiščių galos (kur manekles rodyti toli gražu nėra tinkamos).

Kaip jį dėvėti

Plain & Tonal

Jūsų kojinių tinka jūsų kelnais yra pats paprasčiausias ir saugiausias būdas dėvėti kojines. Svarbiausia pasirinkti porą kojinių toje pačioje pagrindinėje spalvoje, kaip ir jūsų dugnas, o tada pritaikyti šešėlį: tamsesnė ar lengvesnė nei kelnės.

Ar vyks šviesos pilka kostiumas vasarai? Pažvelkite į medžio anglis kojines. Suporuotas su turtingu rudos spalvos blauzdu, kojinių tamsa leidžia įvairias odos batų popas.

Savaitgalį, "Haki" žiurkėnai paimkite paveldo išvaizdą su alyvuogių žaliomis kojinėmis ir suede džinsiniais rudais megztiniais arba "Chelsea" batai.

Tekstuškai tonas

Tuo pačiu būdu, kaip ir aukščiau, tekstūruotos tonizacijos pasitaiko tankesnėmis megztuotomis kojinėmis arba turinti grubesnius, storesnius verpalus. Pristatydami tekstūrą, gylio ir lankytinos vietos prideda be ištemptos spalvos arba žiūri į mane, priklausomai nuo tipo, gali jaustis šiek tiek "Halloween-esque".

Storesnė vilnos išvaizda tvirta su guminiu protektoriaus briaunomis ir batų įvairove taip pat pridedant žvilgančiam elementui kaklo marlį. Geriausias odos pasirinkimas yra pagamintas iš heftier audinių - pagalvokite, kad aukščiausios kokybės džinsas, vilnos kelnės ar storos drobės medvilniniai kelnaitės.

Vaizduotoji klasika

Stilingas teiginys supakuotas klasikiniu būdu. Pirmas dalykas: pasirinkite pagrindinę spalvą, atitinkančią berniuką, kurį dėvi. Tada pažiūrėkite į tradicines nuotraukas, modernizuodami senojo pasaulio modelius su dabartinėmis spalvomis nuo dabartinio sezono.

"Paisley" gėlių Italijos kilmė suteikia "Euro" efektą kostiumai ir batų kombinezonui, o "argyle" golfo apdovanojimas yra visų Amerikos prep akcentas činoms ir marškinėliams, ypač silpnoje atspalvėje.

Bloko spalva

Skirtingos kietos spalvos - tarp kojinių ir kelnių - yra drąsus, tačiau palyginti lengvas stilius juda traukti. Dėl drąsios gentos ieškokite kontrastingų spalvos kojinių. Pagalvokite poras, pavyzdžiui, tamsiai raudoną ir pastelinį mėlyną, užtikrinant, kad viena iš spalvų yra minkštesnė, nei kitos.

Mažiau purvinas spalvų blokas yra papildomų spalvų susiejimas, žvilgsnis į smaragdines žalias kojines ir tamsius žiurkėnus, apdailos išvaizdą su giliomis rudomis spalvotomis spalvotomis spalvotomis spalvomis, kaip kieta alternatyva juodai.

Kojinių daryti ir neleisti

  • Nėra baltos kojinės ar sportinės kojinės su suknelėmis.
  • Džinsai gali būti dėvimi beveik kiekvienu kojiniu - tačiau vengiamos sportinės kojinės ir stambios sneaker kombinacijos.
  • Suknelės batus reikia dėvėti su tikslesnėmis kojinėmis mažesnėms, švaresnėms medžiagoms.
  • Šviesios spalvos sportbačiai geriausiai atrodo su spalvotomis kojinėmis - ne klasikinėmis verslo kojinėmis.
  • Laikykite kojines švarias ir nepažeistos, nes jie yra seni.

1/20

NN.07

PIRKTI - 28 USD

PIRKTI

2/20

Paul Smith

PIRKTI - 31 USD

PIRKTI

3/20

Aleksandras McQueenas

PIRKTI - 91 USD

PIRKTI

Įdomios Straipsniai

Aussie Doctor atskleidžia tai, ko jūs tikriausiai nežinojo apie savo vyriškumą

Charlotte McKinney yra GQ mergaičių vasara

Joe Jonas, "Conor McGregor" ir "Ludacris" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

35 stilingas atrodo, kad Ryan Gosling'io 35-asis gimtadienis