Už 2000 JAV dolerių "Vetements" pavers jus 45 metų programinės įrangos inžinieriumi

Anonim

Viešpatie pasigailėk. Mados pasaulis mums dar kartą suteikė minigmatą, kuri bus nuliūdinta per ateinančius metus.

Paveikslėlis tai akimirkai. Dvigubos pora iš mados 90-ųjų, manoma, kad buvo išnykusi, viršuje pasirodė tamsiausiose svajonėse. Tai istorinis drabužis, kurio vieta buvo vyrų drabužinė, bet šiandien šis praeityje praeina, palaidotas kartu su stiliaus monstrėmis, tokiomis kaip žaibai, velvets ir fluoras. Tačiau kyla klausimas. Tai nėra sapnas.

Eklektiškas prancūzų mados ženklas "Vetements" išleido porą džinsų, kurie atrodo lygiai taip pat, kaip ir "Steve Sanders" kojos nuo 90210 (be jo sutikimo). Dabar atvirukai yra kietas ir visi šie žaidimai yra pakankamai, tačiau, kai jie susiję su milžinišku "VETEMENTS" logotipu per tarpinio regiono logotipą ir tada prašo jiems 2000 JAV dolerių, tada turime rimtą problemą.

Tinka paprastai yra tėtis-spec, plovimas yra kaip K-Mart, kaip jūs galite gauti, ir žmonės žvilgsnis į savo tarpuką dėl visų netinkamų priežasčių gana daug viršūnių šį vieną, kaip vieną iš metų shockers.

Taigi, kodėl "Vetements" gali prašyti tokios priemokos už tokį atrodo lygų darbą?

Prancūzų "siuvimo". "Vetements" buvo įkurtas "Maison Margiela" absolventės Demna Gvasalia, jo broliu ir penkiomis kitomis neišskleistomis draugėmis. Kartu jie garsėja alt-jaunimo drabužių apdaila, naudojančia prabangias medžiagas kartu su unikaliais siluetais.

Paprastai išspausdintas Vetemento marškinėlių kaina yra maždaug 800 JAV dolerių - tai 100% medvilnė, lygiai taip pat kaip ir tees, kurias galite pasiimti iš savo vietinės universalinės parduotuvės.

Mūsų nuosprendis? Nors atsipalaidavusi kelnių kryptis yra visiškai smailus, atsipalaidavusi 90-ies džinsinio audinio tendencija artimoje ateityje turėtų likti negyvi.

Peržiūrėkite galeriją, kad pamatytumėte keletą "Vetementų" netvarkingiausių dizainų. Arba dar geriau, patikrinkime mūsų geriausius vyrų džinsus.

1/6

2/6

3/6

Įdomios Straipsniai

2018 m. Gegužės mėn. "Coolest" vyrų šukuosenos feat. David Beckham, Pierce Brosnan & Miguel

Kate Moss gana daug nakos žurnale Lui [NSFW]

"Deus Ex Machina" atskleidžia specialųjį elektrinį motociklą su išstumtuoju atgal

Paprastas gudrybės iki gurkšnojimo paplūdimio plaukų visame pasaulyje