15 pastabos tinka jums pastebėti šį partijos sezoną

Anonim

Šventinis sezonas yra viskas apie šalis: Kalėdines šventes ir atsitiktinius savaitgaliais vyksiančius vakarus, kuriuose dažnai pasidavė pernelyg suplanuota Naujųjų metų išvakarės. Ir tada mes vėl dirbame; mūsų įprastuose drabužiuose su standartiniais batais ir švelniu plaukų kirpimu. Blah

Taigi, tis "sezonas eiti drąsių kostiumų. su netikėtais modeliais ir spalvomis. Pagalvokite garsiai ir didžiuotis švarkus ir kelnes, artimiausius ir nuogusius žiedynuose, geometrijose ir žakardiniuose, taip pat klasikinius čekius ir juosteles.

Išlaikykite likusį vienkartinį aprangą (juodą ar baltą) apvalkalu, kad pasirinktumėte kostiumo modelį. Ir atleiskite ribojančius priedus - būtent diržus ir kaklaraiščius. Galiausiai batai nusprendžia, kaip atsitiktinai norite atrodyti: balta, mažai nupjauta odiniai sportbačiai, skirti dienos šviesai ar aksomo šlepetėms už ką nors šiek tiek ooh-la-la.

Jūs jau valdote Kalėdų šventės stilių jau šį mėnesį. Dabar, su šiais 15 kostiumų, pateikite pareiškimą - be jokio žodžio.

SUSIJĘS: geriausias pigūs kostiumai vyrams

1/14

Asos

Skurdus rožinis kostiumas - 190 USD

PIRKTI

2/14

Topmanas

Teal Ultra švelnus tinkamas kostiumas - 260 USD

PIRKTI

3/14

Nosūka ir beždžionė

Skinny fit tartan kostiumas - 425 $

PIRKTI

Įdomios Straipsniai

Aussie Doctor atskleidžia tai, ko jūs tikriausiai nežinojo apie savo vyriškumą

Charlotte McKinney yra GQ mergaičių vasara

Joe Jonas, "Conor McGregor" ir "Ludacris" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

35 stilingas atrodo, kad Ryan Gosling'io 35-asis gimtadienis