13 geriausių naujų knygų skaityti dabar

Anonim

Naujai prasidėjus naujam sezonui, laikas atnaujinti jūsų skaitymo sąrašą. 2016 m. Buvo išskirtiniai literatūros pasiekimai, nuo epicentinių romanų ir įkvepiančios mokslinės literatūros, iki garsenybių memuarų ir visos knygos, skirtos Bill Murray mitologijai.

Be to, tai yra geriausios naujos knygos, kurios dabar yra jūsų lentynose.

"Atlas Obscura": "Pasaulio paslėptų stebuklų" vadovas

Pamiršk apie sumuštą kelią. "Atlas Obscura" šventė daugiau nei 700 kenksmingiausių ir įdomiausių pasaulio vietų, kad įkvėptų tiek stebuklus, tiek keliones. Su savo įtikinamais aprašymais, šimtais nuotraukų, stebina žemėlapiais ir žemėlapiais kiekvienam pasaulio regionui, tai knyga, leidžianti patekti į bet kurią vietą, ir bus tokia pat patraukli kėdutėms kaip kietajam nuotykių ieškotojui. Kiekvienas gali būti turistas - " Atlas Obscura" yra "Explorer".

"Bill Murray" "Tao": realaus gyvenimo istorijos džiaugsmo, apšvietos ir partijos kritimo

"The New York Times" bestseleris, autorius Gavinas Edwardsas, kaip mes visi kiti, visada buvo žavėjęs Billo Murray'u, ypač mėgstamų aktorių nuotykiais už ekrano, kuris priešinosi savo filmografijai dėl išskirtinės pramoginės vertės. Šis labiausiai epines, linksmas ir keistas Murėjus pasakojimų rinkinys, kurio daugelis dar niekada nebuvo pranešta, - prožektoriai, kurių žvaigždės ypatingas sugebėjimas įpjauti kasdien su staigmena, absurdiškumu ir stebuklu.

Gimęs bėgti

Per pastaruosius septynerius metus Bruce'as Springsteenas privačiai atsidavė rašydamas istoriją apie savo gyvenimą, pateikdamas į šiuos puslapius tokią pačią sąžiningumą, humorą ir jo dainose aptiktą originalumą. Gimęs paleisti bus apreiškimas tiems, kurie kada nors patiko Bruce'ui Springstinui, tačiau ši knyga yra daug daugiau nei legendinė roko žvaigždės atmintinė. Tai knyga darbuotojams ir svajotojams, tėvams ir vaikams, mėgėjams ir vienišiams, menininkams, beprotams ar visiems, kurie kada nors norėjo būti krikštijami šventoje roko ir ritmo upėje.

Naujojo pasaulio vaikai

Naujojo pasaulio vaikai pristato skaitytojus artimiausiu metu socialinių žiniasklaidos implantų, atminties gamintojų, pavojingai įsimenančių virtualios realybės žaidimų ir nerimą keliančių intuityvų robotų pasaulyje. Daugelis šių simbolių gyvena utopinėje ateities akimirkų ryšio ir technologinio malonumo ateityje, kuris tvirtina, kad žmogus yra neapsaugotas, o kiti gyvena po katastrofos primityvio, kurį jie turi sugebėti atkurti, kaip jie buvo dar prieš tūkstantmečius. Naujojo pasaulio vaikai švelniai ramina šiuolaikiniame pasaulyje ir kaip mūsų nuolat auganti priklausomybė nuo naujų technologijų pakeitė mūsų visuomenės formą.

Sandrauga

Vieną sekmadienio popietę pietų Kalifornijoje Bert Cousins ​​pasirodys Frančnui Keatingo krikšto vakarėlyje, kurio nekviečiama. Prieš vakarą patenka, jis pabučiavo Franny motiną, Beverly, - taip pradėdamas savo santuokos nutraukimą ir dviejų šeimų įstojimą. Pasibaigus penkeriems dešimtmečiams, Sandrauga tyrinėja, kaip ši galimybė susiduria per keturių tėvų ir šešių vaikų gyvenimą. Tariama vienodomis humoro ir sielvarto priemonėmis, knyga yra įkvėpimo, interpretavimo ir istorijų meditacija.

Štai ir aš

Čia aš esu istorija apie suskaidymo šeimą krizės metu per keturias įvairias savaites šiandieninėje Vašingtone. Parodavęs tą patį didelės energijos išradingumą, linksmą netinkamą elgesį ir emocinę skubą, kurią skaitytojai mylėjo savo ankstesniame darbe, čia aš esu pirmasis Jonathano Safrano Foerio romanas per vienuolika metų ir jo labiausiai ieškantis, sunkiai atrodantis ir labai linksmas. Tai ne tik patvirtina, kad "Foer" yra kaip apakinantis literatūrinis talentas, bet ir atskleidžia romanistą, kuris visiškai patenka į save kaip į vieną iš svarbiausių šiuolaikinio amžiaus autorių.

Trumpa informacija

Trudija išdavė savo vyrui Johną. Ji vis dar yra santuokiniame namuose - apleistas, neįkainojamas Londono miestelio namas, bet Jonas ten nėra. Vietoj to, ji yra su savo broliu, giliai banaliu Claude'u, ir abu iš jų yra planas. Tačiau jų sklypas yra liudytojas: smalsus, devynių mėnesių amžiaus Trudžio gimdos gyventojas. Kalbant apie kitokią perspektyvą, " Nutshell" yra klasikinė pasakojimas apie žmogžudystę ir apgaulę iš Ian McEwan, labiausiai parduodančio Atpirkimo ir "Vaikų" autoriaus.

Kaip sukurti erdvėlaivį: "Renegėjų grupė", "Epasas lenktynes" ir privačios erdvėlaivių gimimas

Petras Diamandis buvo sunkiai dirbančių imigrantų sūnus, kurie norėjo, kad jų gamtos mokslų prodigy šeimos didžiuotis ir taptų gydytojais. Tačiau nuo aštuonių metų, kai jis žiūrėjo "Apollon 11" žemę ant Mėnulio, jo vienintelis tikslas buvo patekti į erdvę. Kai supratau, kad NASA sunaikino valdomą kosminį skrydį, Diamandis išdėstė vieną iš didžiausių mūsų laikų verslumo nuotykių istorijų. Jei vyriausybė nesiunčia jo į kosmosą, jis pats sukurtų privačią kosminio skrydžio pramonę. Kaip padaryti erdvėlaivį yra neįprasta pasakojimas apie neįmanomą įmanymą.

Subtilus menas neteikia "F * ck": priešingas požiūris į gero gyvenimo gyvenimą

Dešimtmečius mums buvo sakoma, kad teigiamas mąstymas yra laimingo ir turtingo gyvenimo raktas. "F ** k pozityvumas, " sako Markas Mansonas. "Būkime sąžiningi, šūdas yra tikras, ir mes turime su juo gyventi". Savo populiariame internetiniame tinklaraštyje "Mansonas" nekalto cukraus ar nesuderina. Jis sako, kad tai yra - žalios, gaivinančios, sąžiningos tiesos, kuri šiandien trūksta, dozė. Subtilus menas neteikia F * ck yra jo priešpaskutinis efektas, kuris yra užkrečiamas švelniu mąstymu, kuris užkrėdavo šiuolaikinę visuomenę ir sugadino karta, apdovanodamas juos aukso medaliais tik parodymui.

"Tetris" efektas: "Hypnotized the World" žaidimas

Tetris yra galbūt labiausiai atpažįstamas, populiarus bet kada sukurtas vaizdo žaidimas. Tačiau žavinga istorija apie jos kilmę yra mažesnė žinoma. Kaip neaiškus sovietų programuotojas, dirbantis su silpnomis, senovinėmis kompiuteriais, sukūrė produktą, kuris pardavė beveik 1 mlrd. Dolerių? Kaip įkvėptas, įkvėptas žaidimas pavertė pasauliniu pojūčiu, kuris buvo rodomas Šiuolaikinio meno muziejuje, įkvėpė Holivudo filmą ir grojo kosminėje erdvėje? "Tech Reporter" Dan Ackerman tyrinėja "Tetris Effect" piktogramą.

"Nix"

Tai 2011 m., Samuelis Andresenas-Andersonas, kolegijos profesorius, užstrigęs rašytojas, turi savo Nixą: jo motina Faye. Jis jos dešimtmečius nematė, o ne palikęs šeimą, kai jis buvo berniukas. Dabar ji vėl pasirodė, padariusi absurdišką nusikaltimą, kuris apgaubia naktines naujienas, įkando internetą ir įkvėpė politiškai padalintą šalį. Žiniasklaida Faye vaizduoja kaip radikalų hipį su sordiomis praeitimis, bet, kiek Samuelis žino, jo mama buvo paprastoji mergaitė, vedanti savo aukštosios mokyklos mylėtoją. Kokia jo motinos versija yra tiesa? Yra du faktai: ji susiduria su rimtais kaltinimais, ir jai reikia Samuelio pagalbos.

Tikrasis tikintysis: pastarojo amerikietiško Spalio Stalino šnipas

Kaip Ivy lygos išsilavinęs JAV valstijos departamento darbuotojas, giliai įsišaknijęs į amerikietišką kultūrą ir istoriją, tapo stalinistu, turinčiu sunkų gyvenimą? Tikrasis tikintysis atskleidžia Nobelio lauko, privilegijuotojo amerikiečio, kuris išdavė savo šeimą ir šalį 1930 m. Ir 40-to dešimtmečiui šnipti Stalinui, gyvenimą. Pagal Stalino siaubingą meistriškos strategijos pėstininką, laukas galiausiai pagrobtas ir kankinamas KGB ir priverstas liudyti prieš savo komunistų draugus. Pasakodamasis žurnalisto akimis ir istoriku suvokdamas XX amžiaus kataklizmo įvykius, Kati Martonas užfiksuoja Lauko žingsnius, siekiančius suvokti prasmę, o tai buvo baisi klaidinga.

Požeminis geležinkelis

Iš prizinio laimėtojo, bestselerio autoriaus Colson Whitehead, "Underground Railroad" yra puikus turas, kuriame įrašyti jaunų vergų nuotykius, nes ji beviltiškai prašo laisvės antebellum Amerikos pietuose. Tarp jų - požeminis geležinkelis nėra vien tik metafora - inžinieriai ir laidininkai veikia slaptą tunelių tinklą po pietų dirvožemiu. Požeminis geležinkelis iš karto yra kinetinis nuotykių pasakojimas apie vienos moters žiaurų norą pabėgti nuo vergijos siaubais ir žlugdančia, galinga meditacija istorijoje, kurią visi dalijamės.

Įdomios Straipsniai

Kaip apsirengti kaip "New Yorker"

Vadovas dėvėti juosteles kaip "Sartorial Rockstar"

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Nina Agdal & Hailey Clauson už Beach Bunny maudymosi kostiumėlį