12 stiliaus vyro įžymybės savaitės [15.05.15]

Anonim

Šiandienos geriausiai apsirengę vyrai išvyko į Prancūzijos pietus į 68-ąjį Kanų kino festivalį, kuriame klasikinis juodas tuksas niekada nebuvo toks ryškus. 2015 m. "Fox" programavimo pristatyme Niujorke buvo pranešta apie artėjančias televizijos programas, pritraukiant aktorius, apsirengtus tonuotomis rankomis ir dekoruotomis skrybėlėmis bei megztiniais.

Tada į Kaliforniją jie nuvyko už "BMI Pop Awards", kur menininkai pasirodė mod-roko ir retro muso išvaizdos - beveik taip pat kaip ir originalūs croneriai.

Bet tai buvo tam tikrų švenčių, kurios buvo maloniai sužavėtas, drabužis. Kada nors susimąstėte, ką Ryan Gosling nešioja po sporto? Ką aktoriai, Simonas Bakeris ir Pierce Brosnan, pasirenka dėvėti, kai jie eina per pasaulio dangų?

Ir kas negalėjo vertinti Johnny Depp, kuris padarė stilingą pastangą su savo "Akubra-fedora" skrybėlę, pažymėdamas staigų atvykimą į Australiją. Sveiki atvykę, pone Depp. Būtinai deklaruokite savo šunis.

Paspauskite skaidrių peržiūrą šiai savaitės stiliausiems įžymiems vyrams.

1/12

Ed Westwick

Naudodamas naują blondinę, Edas nešioja kobalto mėlyną dvigubą mygtuką su tradicine mokyklos berniuko kaklaraiste. Tai, kas daro šį tipišką vienos krūtinės išvaizdą itin elegantišką, yra retas paplatęs apykaklė.

2/12

Ian Axel & Chad Vaccarino

Nepatvirtinti "bestie" padažu, šį dvigubą aktą reikia paminėti. Atpalaiduojantis kostiumas lengvuosiuose trinkeliuose lengvai veikia per baltuosius dygsnius, o jumyje - užuominą. Bijimas su baltu marškinėlių ir kišenių kvadratu - tai dvigubo "BMI Awards" laimėjimas.

3/12

John Legend

Kanų kino festivalyje turėdamas raudoną kilimėlį, dainininkė yra klasikinio juodo tukso "ultra-dapper", turinti ploną lentyną ir odines batus. Gaukite Legend-look.

Įdomios Straipsniai

Aussie Doctor atskleidžia tai, ko jūs tikriausiai nežinojo apie savo vyriškumą

Charlotte McKinney yra GQ mergaičių vasara

Joe Jonas, "Conor McGregor" ir "Ludacris" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

35 stilingas atrodo, kad Ryan Gosling'io 35-asis gimtadienis