12 stiliaus sławnaść vyrai savaitę [10.07.15]

Anonim

Jei neturite Paryžiaus vyrų mados savaitės, kad galėtume pramogauti, mes nuvykome į gatvę, kur aptikome labiausiai apsirengusių savaitgalį įžymių žmonių.

Iš bilietų eilių iki didžiųjų stovų, "Wimbledon" išleido geriausius britų skonį, ir, laimei, žaidėjų teismui taikė visišką taisyklę, neturėjo įtakos dėžės sėdynių laikikliams, pavyzdžiui, "Brear Grylls", nusileidusi šalia "Prince William".

"Vanity Fair" vakarėlis iškėlė jauną, aktorių minios Niujorke, taip pat parodė Madride; ispanai išvydo savo transatlantinius draugus su kokybiškesniu atsitiktiniu išvaizdu.

Šią savaitę Becksas šiek tiek nukrito po radaru, naudodamas savo plokščią dangtelį, kad apsaugotų nuo neliečiamųjų gerbėjų, kol Ryan Reynolds visus juos nužudė su savo mažesniu deniu ir marškinių ansambliu.

Paspauskite skaidrių peržiūrą 12 labiausiai stilingų savaitgalio įžymių žmonių.

1/12

Alex Adrover

Aktorius užkepta skoningai pjaustyto džinsinio audinio skalbimo metu. Atsipalaidavusi tinka ir baltos sportbačiai prideda prie miesto atšilimo.

2/12

Ashton Irwin

Iš juodos spalvos pasirinkdamas savo kelionės spalvą, "Irwin" pagrindinis džinsas / "combo" gauna pakelimą su "Chelsea" subtiliu vamzdynu.

3/12

Avan Jogia

Aktorius žaidžia rausvąsias subtilybes su slyvų megztiniais ir kišenėmis. Striukė yra šiek tiek labiau atsipalaidavusi dirbti su uogų spalvos vibe.

Įdomios Straipsniai

"Wants" "Les Essentiels de la Vie" "Pirmasis kada nors atliekamas avalynės kolekcija"

Geriausios apsirengtos savaitės feat. Kit Harrington, David Beckham ir Zayn Malik

Erik Tranberg fotografija [NSFW]

Geriausi apsirengę vyrai nuo tos savaitės