12 geriausių apsirengusių savaitės įžymybių [03.04.15]

Anonim

" Furious 7 " premjera šiais savaitėmis sukūrė šiuolaikišką tempą, nes šiam savaitrui buvo reikalingi greitieji vaikinai, kurie šiek tiek susižavėjo raudonu kilimu. Iš čia mes nukreipėme į Londoną ir Paryžių, išmintingą atsitiktinį kostiumą; įkvepianti mums ne tokius garsius vyrius, kad paimtų į dienos darbą.

Grįžęs atgal į didžiulį "US-of-A", kad užbaigtų veiksmus, kelios mados partijos atkreipė dėmesį į "LA", o Pharrellas išprovokavo madingą tema "Chanel" šou Niujorke. Šią savaitę stiliaus vaikinai buvo visiškai įtvirtinti, o varžybose buvo aštri. Bet mes manome, kad mes padarėme puikų darbą, ieškodami šių dvylikos. Dar daugiau neužstrigdykite, čia yra jūsų geriausiai apsirengtos savaitės įžymybės.

1/12

Nick Cannon

"Cannon" aksesuaras-žaidimas nuvyko į "NBCUniversal" vasaros spaudos dieną "Langham Hotel, LA". Stikliniai ir auksiniai laikrodžiai - klinchai.

2/12

Nicholas Hoult

Nicholas Hoult "Dark Places" Paryžiaus premjera dirbo tekstūrine elektrine mėlyna. Bet tamsus įdegis, dviejų tonas suknelių batai išnyko.

3/12

Cristian Notari

Neapsimokėdamas savo gražios merginos, notarai nuvyko neutraliai, kad galėčiau sumaišyti su smaragdo žaliomis krepšelėmis Majamio Max Maros nacionaliniame Jaunųjų Arčių partijoje.

Įdomios Straipsniai

2018 m. Gegužės mėn. "Coolest" vyrų šukuosenos feat. David Beckham, Pierce Brosnan & Miguel

Kate Moss gana daug nakos žurnale Lui [NSFW]

"Deus Ex Machina" atskleidžia specialųjį elektrinį motociklą su išstumtuoju atgal

Paprastas gudrybės iki gurkšnojimo paplūdimio plaukų visame pasaulyje