11 geriausių dizainerių baldų parduotuvių Sidnėjuje

Anonim

Pasukite savo nosį į "Ikea", "Fantastic" arba "Freedom" baldus ir domeną, nes patyręs džentelmenas, šlovingas bastardas, kvailas don negali (nebus) supa save ir savo buveinę su viskuo, kas yra mažesnė už geriausius, labiausiai unikalius baldų komplektus prieinama. "D'Marge" komanda sukrėtė šaligatvį, kad atneštų jums geriausias Sidnėjaus baldų parduotuves visoms savo sofoms, kėdėms ir stalo reikmėms.

BoConcept

Jūs rasite viską, ko reikia, kad apimtų sklandų Skandinavijos gyvenimą "BoConcept", Danijos eksportui, kuriame yra daugybė stilingų, tačiau įperkamų vietų namuose, miegamajame, valgomajame ir namų biure. Subtilios dizaino palaidos bus labai mėgstamos "BoConcept" plačiose pritaikymo galimybėse, o tie, kurie yra labiau nei "1990-ųjų" paauglių filmai su "Alicia Silverstone", gali kreiptis į vidinę interjero dizaino tarnybą, skirtą ekspertų konsultacijoms, ir svajonių namus pagal pareikalavimą.

575/597 Pacific Hwy, Crows Nest, (02) 9437 0066, boconcept

Dizaino dvyniai

Betoninės pagalvės - ar tu esi beprotiškas? Ne, bet dizaino dvyniai gali būti labai gerai. Crystal Bailey ir Mitchel Lindsey nepradėjo bendradarbiauti gyvenime ir meno gimdoje, kaip galima teigti iš savo verslo pavadinimo. Vietoj to, jų 2013 m. Susitikimas sukūrė kūrybinį ryšį, kuris buvo toks stiprus, kad atrodė tinkamas pavadinimas, ypač atsižvelgiant į tai, kad jie būtų tarpusavyje susiję kaip "Twinnie". Jų rankų darbo betono dėžės ir namų apyvokos prekės perėjo iš rinkų į didžiąją gatvę rekordiškai ilgai, ir mes sumušamės su konkrečiomis rankomis, kurios gali būti naudojamos pakabinti raktus arba tą paslaptingą g stringą, kuris jau buvo pakabintas per dienas (dar geriau, tiesiog išmeskite). Betono vyriškumas, sulydytas su "dvynių" unikalių sąvokų, papildo organinio stiprumo elementą viskam, kurį jie sukuria.

75 Mary Street, St. Peters, designtwins

Macleay On Manning

Interjero dizaino prekių ženklų A sąrašą galite rasti madingose ​​"Macleay on Manning" sienose. Ieškote klasikinės odinės sofos? Jokiu problemu. Tikėdamiesi gauti daugiau abstraktaus kūrinio, ar klasikinio pop meno, kaip Andy Warhol spausdinimas? Jie jau padengiami. Iš vietinių ir tarptautinių mėgstamų daiktų, unikalių Paulo Smitho, Tom Dixon, Iittala, Kenzo, Fornasseti ir kitų gerbiamų prekių ženklų kūriniai nepasiduoda ilgai, taigi, jei nepavyko rasti tinkamos sofos, lempos, lovos, kavos stalo ar viskio akinių, apsilankykite keletą savaičių, o inventorius pasikeis.

1/85 Macleay St, Potts Point, (02) 9331 4100, macleayonmanning

Living Edge

"Sidnėjaus" parduotuvė parduodama "Architektūros ir dizaino bendruomenei", priklausanti "Aussie". "Living Edge" yra rafinuota elegancija, kurioje yra klasikiniai Eameso kūriniai ir šiuolaikiniai vietiniai dizainai, sėdintys šalia kito. Tvarkyk savo namus su stalais iš vokiečių rankdarbių "e15", "George Nelson" kokoso kėdės retro, kelias iš Sidnėjaus dizainerio Trento Janseno skonio išmatomis ir ploną ir tvirtą rankų darbo skandinaviško kilimo dovana iš Danijos "Fabula Living".

Woolstores, Shed 74, 4D Huntley St Alexandria, (02) 9640 5600, livingedge

VAMPT Vintage Design

Sidnėjaus parke esantis žiedas (ar greičiausiai arčiau Hayno kalno) yra "VAMPT Vintage Design" galerija "Surry Hills". Su vienu iš įspūdingiausių šiuolaikinių baldų vidurio katalogų, mes galime įsivaizduoti, kad paauglių pojūtis Twiggy išpūstas per Art Deco dizaino stulpus. Gaminiai sugrąžinti į investavimo standartą, o kiekvienas iš jų yra originalus. Pavyzdžiui, Illum Wikkelsø, Charles & Ray Eames, Børge Mogensen, Hans Wegner ir Grant Featherston taip pat puošia sunkiasvorę ir liežuvį. "Brookvale" ir "Newport" parodų salės siūlo mažesnes kolekcijas, tačiau verta aplankyti, jei esate rajone.

486/490 Elizabeth St, Surry Hills, (02) 9699 1089, vampt vintagedesign

Jardanas

Pasididžiavimai suprojektuoti ir pagaminti Melbourne, tada parduodami iš salonų Sidnėjuje, Brisbane ir, žinoma, Melbourne, Jardan gamina baldus, kurie trunka visą gyvenimą, tačiau daro minimalų poveikį aplinkai. "Rosebery" parodoje esantis kėdės ir stalai yra pastatyti pagal komunalinių paslaugų idėją, pagal užsakymą pagamintus sofos ir lovos. Šeimos verslą vadovauja broliai Nikas ir Mike Garnhamas, kurie naudoja tvarią medieną ir natūralias medžiagas, kurios gali būti atsakingos.

31 Dunning Ave, Rosebery, (02) 9663 4500, jardan

Didysis danas

Kaip galvoti apie save kaip apie didžiulį danų? Mes taip pat ne. Mes norėtume įsivaizduoti save kaip liūto vyresnius ar grobuoniškus pantherus, bet mes tikrai vertiname populiariausius Skandinavijos dizainus Redferno "Great Dane" viduje. Tiek modernūs, tiek antikvariniai daiktai atrodo, o jei jums pasisekė, galite tiesiog atrasti keletą originalių "Kai Kristiansen" valgomųjų kėdžių. Iš tikrųjų, dizainerių sąrašas skaityti kaip kas yra kas iš interjero dizaino legendų, nuo Greta Jalk ir Eric Buch iki Arne Vodder ir Ole Wanscher.

613 Elizabeth St., Redfern, (02) 9699 7677, greatdanefurniture

KE-ZU

Būsto namams nuo 1992 m. KE-ZU dizainerių kolekcijos sujungia inovacijas su funkcionalumu, o kiekvienas kūrinys yra pritaikytas gyvenimo ir didesnių sutarčių darbams. Taip pat įspūdingai, kaip grožio salonai viduje salone, KE-ZU pristatymo furgonai taip pat yra gana ypatingi. Grafikas Gruzija Perry ir KE-KU "Mark Swanton" bendradarbiavo su vagonų vilkinamaisiais kūriniais. Nereikia nė sakyti, kad niekas jūsų gatvėje nepraleis jaudinančio pristatymo.

69 O'Riordan St, Alexandria, (02) 9669 1788, kezu

Becker Minty

"Becker Minty" siūlomos paslaugos beveik pranoksta produktus, esančius "Potts Point" plytų ir skiedinių viduje. Ne tik galite pop ir pasiimti naują striukę ir žurnalinį staliuką, galite užsisakyti interjero dizaino, asmeninio stiliaus, namų dekoravimo ir užsakomųjų maitinimo įmonių, siekdami tobulumo visais jūsų užimto ​​gyvenimo aspektais. Beveik dešimtmetyje aprengtus sudėtingus drabužius, Becker Minty taip pat įgijo reputaciją kaip "vieno langelio" principu veikiančios dovanos, tokios kaip prabangios žvakės, senoviniai papuošalai ir skutimosi priemonės. Baldai ir dekoratyviniai daiktai iš dizainerių, tokių kaip Michael Verheyden, Gregory Studios ir Akar de Nissim.

7/81 Macleay St., Potts Point, (02) 8356 9999, beckerminty

MCM House

Aukščiausiasis meistriškumas užtikrinamas perkant daiktą iš "MCM House" į Surry Hills. Galima įžeisti įtaką karštuoliukais, kuriuose veikia Prancūzijos, Italijos ir Danijos skonio. Komanda siūlo specialiai pritaikytą kabinetą ir užpildo grindis senoviniais baldais ir šiuolaikiniais radiniais iš kai kurių geriausių vietinių ir tarptautinių dizainerių. Tuo tarpu sienos yra šiuolaikinio meno ir elegantiškų visų formų ir stilių veidrodžių.

3/276 Devonshire St, Surry Hills, (02) 9698 4511, mcmhouse

Fred International

"Minimalistinis šiks" susitinka su vyriškos dramos "Fred International", visko skandinaviško dalyko importuotoja. Rosebery įstaigoje konkuruoja vienuolika gerai žinomų ir kruopščiai atrinktų prekių ženklų, kartu su Karl Andersson ir "Swedese" du pirmieji konkurentai. Stark, bet ramus sandėliavimo plotas yra dekoruotas Rubn ir Secto apšvietimu, Fjordfiesta ir Mitab kėdėmis, laikrodžių ir žvakidžių laikiklių apkrova.

B4 / 85 Dunning Ave, Rosebery, (02) 9310 3263, fredinternational


SUSIJĘ: 5 Australijos baldų prekės ženklai, kuriuos reikia žinoti

Įdomios Straipsniai

"Edition Designer" atspausdina juodąjį sąrašą

David Jones atskleidžia, kas vyksta vyrų madoje šią žiemą

12 labiausiai stilingų savaitgalio garsenybių vyrų [17.04.15]

Levono Muradano fotografija [NSFW]