100 įžymybių tik pažadėjo sustoti

Anonim

Donaldas Trumpas gali turėti daug rėmėjų JAV prezidento rinkimuose, tačiau jis taip pat padarė daug priešų, ypač Holivudejuje. Šią savaitę šimtai įžymybių atvyko į "Twitter", kad pasirašytų įkeitimą, kuris galėtų sustabdyti respublikonų nominaciją nuo to laiko, kai Baltarusijos rūmai jaustųsi savo žaviu buvimu.

Holivudo sunkiasvorių žmonių, kurie kalbėjo prieš Trumpą, sąrašą įtraukia visi Markas Ruffalo, Kerris Vašingtonas, Lena Dunham, Adam McKay, Olivia Wilde, Neil Patrick Harris, Russell Simmons ir daugelis kitų.

"Mes esame menininkų koalicija, kuri šiandien pritraukia milijonus amerikiečių į mūsų įsipareigojimą nugalėti prezidentinį respublikonų kandidatą į prezidentą Donaldą Trumpą. Manome, kad mūsų atsakomybė yra panaudoti mūsų platformas, kad atkreiptų dėmesį į Trumpo pirmininkavimo keliamą grėsmę ir į realias ir dabartines jo kandidatūros grėsmes ", - iš dalies kalbama apie įsipareigojimą.

Taip pat sakoma, kad Trumpo žodžiai neigiamai paveikė daugumą marginalizuotų JAV grupių, įskaitant imigrantus, LGBTQ bendruomenę, juodaodžius žmones, Meksikos žmones, moteris, Azijos žmones ir dar daugiau.

Skambinant save "United Against Hate" (per "MoveOn.org"), šios įžymybės naudoja pažadą išreikšti savo atsidavimą "panaudoti savo balsą ir balsą bei mūsų balsą už pranašumą, kad nugalėtų Donaldą Trumpą ir jo neapykantą ideologiją". atstovauja ".

Nors dar nepasiekėte sąrašo statuso, visoms gyvenimo sritims priklausantys gerbėjai, pasekėjai ir amerikiečiai yra kviečiami pasirašyti įkeitimą.

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą