100 geriausių visų laikų televizijos laidų pagal Rolling Stone

Anonim

Kritikai sako, kad televizijai niekada nebuvo geresnio laiko. Kadangi " The Sopranos" nukreipė ekranus į šimtmečio pradžią, žiniasklaida įžengė į auksinį amžių, kuriame buvo kokybė, kūrybiškumas ir sustojimas. Turėdami tiek daug neįtikėtinų variantų, ar galėtumėte pasirinkti geriausius visų laikų televizijos laidas?

Rolling Stone padarė. Žurnalas išleido aktorių, rašytojų, prodiuserių, kritikų ir parodų stendus, kad išrinktų savo mėgstamiausius. Visi pasirodymai iš visų erų buvo tinkami, nuo juodai baltųjų klasikų iki "Netflix Originalai". Oficialūs reitingai buvo pasenę - viskas, kas svarbu, buvo kokybė.

"Rolling Stone " sąraše vadina "derliaus klasika ir naujais mėgstamiausiais", ambicingais psichodromais ir stonerių komedijomis, nepakankamai įvertintų kulto brangakmenių, skirtų atnaujinimui, policininkams ir karikatūrams bei vampyro žudikams ". Čia rasite istoriją, kurioje yra labiausiai novatoriškų kūrinių, taip pat šiandieninių mažų ekrano novatoriai. Paruoškite savo "Netflix" eilę už ataka.

Viršuje mes suskaičiuoti 15 geriausių visų laikų televizijos laidų. Peržiūrėkite visą sąrašą čia ir pasidalykite savo mintimis - nes mes žinome, kad juos turėsite - komentaruose.

UP TOLIAU: 100 GERIAUSIOS 21-ojo amžiaus filmų, priklausomai nuo BBC

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens