100 geriausių 21-ojo amžiaus filmų, pasak BBC

Anonim

Įsivaizduokite, kad pasirenkate populiariausius filmus iš 100 metų kininių pojūčių ir flopų. Tai paralyžiuojanti mintis, todėl BBC nusprendė praleisti kitus 84 metus ir pavadinti geriausius 21-ojo amžiaus filmus.

Tai sąrašo rūšis, kuri kelia nerimą (ir ne tik todėl, kad ateina tik 16 metų amžiaus). Kaip galite įdėti numerį į meno kūrinį? Kaip jūs galite pagaminti asmeninį skonį prieš asmeninį skonį? Kas yra "klasikinis"? Ką daro filmas sėkmingas - sparčiai auganti kasa ar kritiška pasisekimas? Ar kas nors netgi mėgsta šiuos sąrašus vistiek?

Jie myli arba nekenčia, jiems garantuojama, kad jie pradeda diskusijas ir diskusijas. Jau "cinephiles" aplink žiniatinklį susivienijo, kad apgintų ar paneigtų pirmuosius filmus, nekaltų apie neveikimą ir švęs žymiausius pasiekimus šiuolaikinėse kinematografijose.

BBC kultūra pakvietė 177 kritikus iš 36 šalių atrasti geriausius neseniai atminties filmus. "BBC Culture" redaktorius Matthew Anderson sakė, kad dauguma apklausų yra orientuotos į ilgesnę kino istorijos dalį, tačiau BBC buvo ypač suinteresuota trumpesniu laikotarpiu.

"Tai yra filmai, kuriuos daugelis žmonių jaučia stipriai", - sakė jis. "Tikimės, kad šis sąrašas paskatins diskusijas ir diskusijas ne tik tarp kritikų ir kino mėgėjų, bet ir tarp visų, kurie mėgsta filmus ir turi nuomonę apie tai, kas daro gerą".

Ir čia yra tokio sąrašo džiaugsmas. Jis siūlo begalinę galimybę internetui daryti tai, ką jis daro geriausiai: teigia.

Taigi, turėk prie jo, kino gerbėjus. Peržiūrėkite dešimtuką aukščiau esantį sąrašą ir visą sąrašą čia, tada komentuodami pasidalykite savo linksmybe ir linksmybe.

Įdomios Straipsniai

"Edition Designer" atspausdina juodąjį sąrašą

David Jones atskleidžia, kas vyksta vyrų madoje šią žiemą

12 labiausiai stilingų savaitgalio garsenybių vyrų [17.04.15]

Levono Muradano fotografija [NSFW]