10 stilingų polo marškinių, kurie yra liemenės įrodymas

Anonim

Keliu apsirengęs yra sunkus darbas (kartais). Kaip ir aš, jūs tikriausiai turėjote dieną, kai t-shirt nėra pinigų. Kita vertus, mygtuko paspaudimas kartais per daug dirba pirštais, ypač po penkias dienas iš eilės biure. Kas turi 20 ar 30 metų artritą? Jums reikia gerų rankų, kad galėtumėte laikyti alų ir džiaugtis savo draugais.

Įveskite labai nepastebėtą, dažnai nudžiugintą polo marškinius. Polo marškinėliai iš pradžių buvo laikomi aktyviais drabužiais tenisininkams. Dabar galite rasti beveik bet kokį polo marškinėlį; nuo švelniai pissed tėvelių sekmadienis BBQ, iki britų pankai, kurie paimdavo per daug rimtai.

Neleiskite savo atitinkamiems savininkams jus išsigąsti. Nešioti polo nebus, kaip pasirodys keista, pavers jus penkiasdešimties metų banko valdytoju ar skydvadais. Tiesą sakant, "polo" dažnai yra pagrindinis ingredientas aprangai, kuri turi būti apsirengusi, nesisukdamas "tai yra mano pirmoji diena biure". Tai puikiai veikia su porcelianiniais šortais arba lino kostiumu. Naudodamiesi polo, galite važiuoti sudėtingu reljefu tarp atsitiktinio ir formalaus, nedarant ilgalaikio žalos jūsų kortizolio lygiui.

Tai yra polo marškinių pasirinkimas, vertas jūsų laiko, ir (kai kurie) jūsų pinigai. Net jei jūs tik jį gausite, jūs nebesite vyrui, kuris stumia savo sėkmę tuo pačiu Brooks Brothers mygtuku žemyn, kurį jis gavo Kalėdų prieš trejus metus.

Tiesiog nepajudėk apykaklės (prašau).

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą