10 paprastų įrankių Kiekvienas žmogus turi valdyti virtuvę

Anonim

Vyriškos lyties vyrai, kurie mėgsta gerą grilį, atėjo laikas kirsti žnyples ir džiaugtis. Virtuvė nebėra teisingesnės lyties sritis.

Tiesiog įjunkite telefoną ir suprasite, kad dauguma legendinių virėjų yra vyriški įtikinėjimai, taigi netrukdykite nuo dešimtmečių vyraujančios kepsnys. Atėjo laikas išplėsti savo "Wolfpack" įgūdžius į stovetopą, todėl prisijunkite prie mūsų virtuvėje, nes mes einame per dešimtis labiausiai neįkainojamų įrankių, kurių kiekviena virtuvė verta.

# 1 Olandijos orkaitė

Gauk savo mintis iš dūmų užpildyto latako ir štai šie daugiafunkciniai stebuklai. Tinka krosnyje, keptuvėje, stovetop ar ugnyje, beveik viską galima paruošti kieto ketaus olando krosnies emaliu padengtos sienos. Searing ir stewing yra tik pradžia. Woo savo ladylove su rafinuotu risotto, keptų skardinių gėrybių, arba visa kepta vištiena daugiau mėsėdžių kompanionai.

Sunkus, efektyvus ir ilgai trunkantis (ne, mes nekalbu apie tave), prancūzai geriausia rinktis olandų krosnį, o "Le Creuset" vadovauja mokesčiams.

# 2 medinis pjovimo blokas

Apsvarstykite planetą ir pasakykite "ne" į plastiką. Nešvarios sintetinės plokštės gali būti pigios, bet jie tikrai bjaurus. Panašiai reikėtų pamiršti ir brangesnes stiklo paklodes, nebent jums patiks nešvarūs peiliai.

Tvirtas medinis drožlių blokas taps jums gerai, neatsižvelgiant į valgį. Atlikite savo ilgai užkastą medienos smulkinimo fantaziją ir atlikite vieną "pasidaryk pats" stilių. Ar neturite kirvio rankos? Nėra problemų. Kai kurie iš mūsų mėgstamiausių yra iš "Mar & Par" unikalių virtuvės stalų Killarney Vale Vidurio pakrantėje. Paprastai pagamintas iš kamparo, kiekviena rankų darbo plokštė yra unikali ir keista.

Užuot pardavę iš parduotuvės, "Mar" ir "Par" pasitraukia per Sidnėjus, aplankydami įvairias rinkas ir žavių klientų savo meistriškumą. Aplankykite "Facebook" puslapį, kad pamatytumėte, kur Mar ir Par bus visos savaitės.

# 3 kokybės geležtės

"Captain Obvious" teigia, kad vieno indo, kurį jis valdo, skaičius tiesiogiai priklauso nuo laiko, kurį prailgina. Taigi, atsižvelgiant į šį "revoliucinį" faktą, laikykite savo peilius iki minimumo. Daugumai ingredientų pakanka dviejų ar trijų aukštos kokybės peilių. Nepaisykite veržlių peilių rinkinių, kuriuos pamatysite kataloguose ar vakarų televizoriuje (ir eik į lovą!). Vyrui reikia jo poilsio.

Siekiant paskatinti ilgaamžiškumą, viduje nenukreipkite peilių į indaplovę, kiekvieną mėnesį nulenkite pjūvius ant pjovimo įrankio ir apvyniokite aštriais galais arbatos rankšluosčius, kad apsaugotumėte peilius ir nepakartojamą vėlyvą naktį, alaus baimės pirštus.

8 colių ir 12 colių virėjo peilis yra privalomas, atidžiai seka iškirpti ir filė veisles. Japonijos peiliai yra vieni iš ryškiausių ir patvariausių. Global yra viena iš mūsų ypatingų mėgstamiausių ir, atsižvelgiant į jų 30 metų jubiliejų, buvo išleistas ribota 3-ių dalių "Global Knife Set".

Šveicarijos meilės jausmas? "Victorinox" yra dar vienas gerbiamas prekės ženklas, siūlantis nebrangius peilių rinkinius. Čia galite nusipirkti jų 7-dalių paketą su juodo nailono suvyniojimo maišeliu.

Galiausiai mes turime vokiečių peilių meistrų Wusthofą. Turėkite omenyje, kad jie yra puikus, nors ir brangūs, naudojant 3 dalių starterių rinkinį, tinka mėgėjams ir specialistams. Paimk ją čia.

# 4 Sumuštinis spauda

Kuklus sumuštinių presas gali būti naudojamas ne tik vakar, bet ir šviežiai keptuvėje. Universalus įrankis maloniai džiaugiasi mėsa ir jūros gėrybėmis, kaip tai daro "Panini".

Skrudinta sumuštinių mėgėjams nuo kelio atgal turėtų apsvarstyti senosios mokyklos Džeflio formuotojas. Nors jums teks sunku kepti kepsnį viename iš jų, skanūs traškūs, traškūs sūrio kraštai prisitaiko dėl nepakankamo prisitaikymo.

Atsisakykite į bet kurią universalinę parduotuvę ir pasiimkite ją mažesne nei 30 USD. Jei esate po tikro sandariu krašto sumuštiniu, jis nebus geresnis nei Breville's Original'74, kurį gali įsigyti Billy Guyatts.

# 5 Blender Bender

Kaip ir pritaikytas kostiumas, kiekvienam žmogui reikia gero maišytuvo. Ir taip atsitinka, kad pastoviai sumontuotas maišiklis pagamino neįtikėtinai galingus atnaujinimus, taip pat keletą novatoriškų dizaino patobulinimų.

Priežastys yra vėlyvos nakties infomercialinės prievartos: Nutribullet ir Vitamix yra didžiausias komercines kaltininkas. Sumuštiniai pusryčiams, išpučiami gėrimai pietums ir vėlyvos nakties bevvies su berniukais, maišiklis gali jus maitinti nuo ryto iki nakties.

# 6 Matavimo puodeliai ir svarstyklės

Galite atmesti skalės arba matavimo puodelių poreikį, tačiau atsakykite į tai: kiek šaukštai sviesto sudaro 4 oz? Jei atsakėte į aštuonis šaukštus, pereikite prie 7 numerio.

Tiems, kurie leido savo aukštųjų mokyklų svetingumo įgūdžius nukristi šaligatviais, geriausia paimti nerūdijančio plieno matavimo puodelius arba skaitmeninę skalę ir išvengti kitos dienos susižalojimo ar dar blogesnio.

# 7 ketaus keptuvė

Nešvaistyk savo laiko ir pinigų netinkamiems kepimo keptuvėms, kurios laikomos ilgą laiką. Užuot lėtai išsiplėtusite tefloną ar 15 dol. Skardines, galite rasti prekybos centre, kuriame negalima kepti kiaušinių, kad išsaugotų savo bekoną, ketaus kepsnys su laiku bus tik geresnis.

Suklastoti virtuvės indai yra beveik pramoniniai, o šilumos pasiskirstymas ir išlaikymas yra nepakartojamas. Geriausia dalis? Valymas yra neprivalomas. Išleisk šampą popieriniu rankšluosčiu ir eik į savo kelią.

# 8 nerūdijančio plieno dubenys

Jei jūsų svetainė yra būgnų centrui, jums reikės nerūdijančio plieno dubenėlių kamino. Puikiai tinka marinuoti mėsą, patiekti užkandžius ir salotas, arba malti grūdų patiekalai, nerūdijančio plieno dubenys yra pigesni ir ilgiau nei plastikiniai, stikliniai ar keraminiai. Tiesiog nepamirškite nekelti numerio 8 į skaičių 9. Žiūrėkite žemiau, jei norite sužinoti daugiau.

# 9 žmogaus mikrobangų krosnelė

Negalima nepakankamai įvertinti vyro su kanalu, bet turėtų būti ir virtuvė be mikrobangų. Puikiai tinka pakartotiniam šveitimo procesui, šokolado pyragas ("Google" 5 minučių šokolado puodelio tortas), ar paruošti šaldytą vakarienę (neatsižvelgiama į tai, kad neužsimenate užpakalinėje šaldiklio pusėje), mikrobangų krosnelė yra virtuvės virtuvės šešėlis.

# 10 kapsulės kavos aparatas

Atsibuok ir kvepia kavą su savo šviežiu užvirtu. Jei esate "De'Longhi" sergantis kaip George Clooney ir negalite pakankamai susipažinti su "Nespresso" patogiais ankštimis, kapsulės kavos aparatas viską lengves. Atsiminkite akimirksniu ir patikrinkite savo finansus, prieš pradėdami sužinoti apie begalines veisles rinkoje.

Įdomios Straipsniai

"Edition Designer" atspausdina juodąjį sąrašą

David Jones atskleidžia, kas vyksta vyrų madoje šią žiemą

12 labiausiai stilingų savaitgalio garsenybių vyrų [17.04.15]

Levono Muradano fotografija [NSFW]