10 "Must-Follow" "Instagrams" grafinio dizaino entuziastai

Anonim

"Instagram" yra kaip " Playboy" - tikrai yra keletas rašinių (kai kurie iš jų gali būti net geri), bet jūs tikrai tik vienas dalykas: nuotraukos.

"Creativity" - tai "Instagram", kuri yra tinklinių tinklų kūrimo, naujų gerbėjų ir jų portfelių rodyklės platforma, o jos dėmesys skiriamas vaizdiniams kūriniams, tai yra natūralus pasaulio grafikos dizainerių namai.

Sąskaitos, tokios kaip "Graphic Design Central", "Design Tip", "Just Cool Design" ir "Graphic Design" tinklaraštis, užtikrina pastovų grafikos dizaino entuziastų įkvėpimą. Bet jei norite eiti tiesiai į šaltinį, o ne per kuratorius, čia yra 10 paskyrų, kurias rekomenduojame atlikti kasdienį grafinio dizaino gerumo nustatymą.

Luko pasirinkimas

"Klouno ašaros"

Luke Choice (@velvetspectrum), kurią bendrina 2017 m. Gegužės 12 d., 7:31 val., PDT


Luko pasirinkimas, geriau žinomas kaip "Velvet Spectrum" jo pasekėjams, yra Australijos augintojas ir Niujorke įsikūręs dizaineris, turintis išraišką 3D vaizdams. Jo spalvingi kūriniai pasižymi keistais, žaismingais estetikais ir nukreipė jam sandorius su tokiais didžiausiais klientais kaip "Nike", "Ray-Ban", "Adidas" ir "HBO".

Sekite

Stevenas Harringtonas

Paskutinis marškinėlių serija, skirta "NIKE & KITH", skirta švęsti "air max day". Pora kinta apie internetą ir "įlanką". @ Kith @ nikesportswear

Pastaba, kurią Stevenas Harringtonas (@ s_harrington) dalijasi 2017 m. Balandžio 30 d., 9:33, PDT


Remiantis šiuolaikinės Kalifornijos psichodelinės pop esthetikos lyderiu, Los Andželo menininkas ir dizaineris Stevenas Harringtonas yra geriausiai žinomas dėl stipraus stiliaus, įkvėpto Kalifornijos didžiuliu kraštovaizdžiu ir klestinčiu kultūrų deriniu. Jo karikatūriniai dar kontempliaciniai papuošalai daro pašarą, kuris niekada nėra nuobodus.

Sekite

Tad Carpenter

Informacija apie naują lentą, sukurtą @ zionsnowboards. Didelė ačiū mano geram draugui @ thecontrabrand už įdomus koncertus.

Paskelbta Tad Carpenter (@ tadcarpenter), skirta 2017 m. Balandžio 13 d., 12.22 val. PDT


"Tad Carpenter" yra pusė "Carpenter Collective", dizaino ir prekės ženklo studijos, kurioje daugiausia dėmesio skiriama sujungimui su vartotojais, naudojant strategiją ir privatumą. Be savo darbo su prekių ženklais, Carpenter parašė ir iliustruoja beveik 20 vaikų knygų ir nuo 2009 m. Dėsto grafinį dizainą Kanzaso universitete.

Sekite

Timothy Goodman

# tbt freskaus freska, skirta šeimos virtuvei San Franciske. Visos vietos, kuriose jie gyveno pasaulyje.

"Timothy Goodman" ("@timothygoodman") paskelbta žinia, 29.07.2017, 6:55 PDT


Timothy Goodmanas pradėjo savo karjerą kaip Simon & Schuster knygų striukės dizaineris, toliau dirbo Apple "Apple" kompanijoje ir turi klientų sąrašą, kuriame yra "Airbnb", "Google", "Ford", "J.Crew", "Samsung", "Target", " The New Yorker" ir The New York Times . Jis taip pat yra dviejų knygų, 40 dienų pažinimo ir " Sharpie Art Workshop " autorius.

Sekite

Nicolai Sclater

Pirmadienis visada kaltina.

Paskelbta dekoratyvinės spygliuočių (@ornamentalconifer) padalinta nuotrauka, 2016 gruodžio 5 d. 11:03 PST


Pagal ekscentrišką monikerį "Dekoratyvinis spygliuočių" Nicolai Sclater džiaugiasi "Instagram" gerbėjais, kurie patobulina ženklo tapybos tradicijas. Jo darbe daugiausia dėmesio skiriama humorui, teksto žaidimui, piktybei ir neįprastoms motyvacinėms žinioms, perduodamoms rankomis dažytomis spausdinimo formomis ir raštais.

Sekite

Robas Draperis

Suteikė šiek tiek meilės "Amazonės" vokui .------------ @youdoyoulab #youdoyou @beyouitalia # beyou18

"Robdraper1" (@ robdraper1) paskelbta įrašyta 2017 birželio 28 d., 7:34 val. PDT


Robas Draperis išskirtinį akis detalėms nusiunčia į kitą lygį. Jo darbas apima asmeninių projektų, didelio masto darbų, mažmeninės prekybos ir drabužių bei prekės ženklo bendradarbiavimą su praeities klientais, įskaitant "Gap", "Nike" ir "Golden Globe". "Instagram" "Draper" yra pastovus netikėtumo, malonumo ir netikėtų drobių šaltinis.

Sekite

Pavlovas Visuals

Buvo garbė projektuoti tėvų dizainą mūsų gimtajame mieste Deep Ellum už @deepellumartsfestival. Kreditas į @lewellynsprintshop už puikų spausdinimo darbą ir galimybę. #deepellumtexas #deepellumart

"Pavlovvisuals" (@pavlovvisuals) bendrai paskelbta nuotrauka, pateikta 5 d. 2017 m., 18:37 PDT


Kalvinas, Rijanas ir Džošas, du iš kurių yra broliai dvyniai, yra dinamiškas Trio Pavlovo Visualso trio. Kartu jų projektavimo agentūra išaugo nuo nedidelių koncertų iki visiškos karjeros, kurios būstinė yra dviejose šalyse, ir klientams, tokiems kaip "Sony Music" ir "Fast Company". Jų elegantiška grafika yra sudėtinga ir moderni, ji turi pagyvinti IG kanalą.

Sekite

Rodrigo Corral

Ši žydi biotechnologija jautė, kaip ji buvo morphing, kol mes padarėme. Mes niekada nežinojome, kur jis turėtų nusileisti, arba jei jis viskas gerai, blogai ar tiesiog keista. Sukurta su @ tylercomrie už @ mcdbooks

"Rodrigo Corral" (@rodrigocorral_) bendrai paskelbta nuotrauka, pateikta balandžio 26 d. 2017 m., 15.45 val., PDT


Pagaliau: galimybė vertinti knygas pagal jų viršelius ir būti visiškai teisinga tai padaryti. "Rodrigo Corral" leidinyje sukūrė keletą labiausiai žinomų vaizdų su nuostabiu partnerių sąrašu, kurį sudaro Junot Diaz, Jay Z, Deepak ir Sanjiv Chopra, Chuck Palahniuk, Tory Burch, Mary Kate ir Ashley Olsen, taip pat tokios organizacijos kaip kriterijus Kolekcija, " New York" žurnalas ir The New York Times .

Sekite

James White

"Robot Rock: 2016 Redux". Originalus "Robot Rock" plakatas buvo sukurtas 2008 m., Kuris tapo vienu iš labiausiai reikalingų šios laikų kūrinių. Aš nusprendžiau perskaityti daiktą ir į ją įkvėpti kokį nors naują gyvenimą.

"James White" ("@signalnoise") paskelbta žinia, 2016 gruodžio 6 d., 14:03 PST


Kaip dizainerio "Signalnoise" steigėjas, Jamesas White žino apie du ar daugiau dalykų apie akį traukiantį grafinį dizainą. Tiesą sakant, "akį traukiantis" vos savo kūrinius teisingai. Labai įtakos 80-ųjų nostalgija, baltųjų neonų įkvėpti meno projektai yra gyvas praeities sprogimas, dėl kurio jūs norėsite išeiti iš Bon Jovi ir stebėti senus He-Man ir Visatos meistrai .

Sekite

Neil Stevens

Štai išsami informacija apie naują, rodomą "@rouleurmagazine", labai greitai. Tai yra 100-asis "Giro d'Italia". Taip pat bus galima atspausdinti! #cycling #iustracija #prints

Paskelbta Neil_A_Stevens (@neil_a_stevens), 2017 m. Kovo 30 d., 1:11 val. PDT


Viskas prasidėjo su čivot. Neil Stevens drąsiai sutiko 2011 m. "Tour de France" sukurti "plakato dieną". Kai kelionė progresavo, spaudiniai susprogdino socialinę žiniasklaidą, o praėjus dešimtmečiui dirbant dizaino agentūrose, Stevens tapo visą darbo dieną laisvai samdomais darbuotojais. Jo iliustracijos turi senovinį, tačiau šiuolaikinį vibą, ir uždirbo jam komisinius su "British Airways", "Bentley" ir " Wired" žurnalais.

Sekite

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens